Facebook Sayfası Rüya Tabir İstekleri III


Rüya tabirlerine devam ediyoruz. Facebook sayfamızda yorumlanmasını istediğiniz tabirler biraz geç yayımlanabilmekte. Onun için okurlarımızdan öncelikle özür diliyoruz.

Sevgili Özlem, rüyanızda helikopter şeklinde altın toplamışsınız. Altın genel olarak, mala, bilgiye, sevince ve aynı zamanda kedere yorumlanır. Altın toplamak ise, bir mevki sahibi olabilirsiniz . Toprak üzerinden altın toplamak, anne tarafınızdan kederli bir haber alacağınıza delalettir.

Sevgili emine rüyada kahve yapmak ve içmek çok zor ve pürüzlü bir işi yoluna koyacağınıza, hasta iseniz en kısa zamanda sağlığa kavuşacağınıza çıkar

Sevgili Nihal, rüyanızın yorumu biraz üzücü ama rüyalara talkılmamak gerekir değil mi? Ölü bir kadın görmek ve onu öpmüş olmanız,  çok sevdiğiniz bir dostunuzu ebeddiyyen kaybedeceğiniz şeklinde yorumlanır.

Sevgili Lale fare görmek; ufak tefek sıkıntılara yorumlanır. Pis kokuyor olması ise, sıkıntınızın biraz daha fazla olmasına işarettir. Rüyada görülen domuz hayra alamet değildir. Hayatta sizi çekemeyen birileri tarafından bir tuzağa düşürülme riskiniz var dikkat!  Yumuşak kalpliliğiniz başınıza iş açabilir.

Ayşenur Hanım karanlıktan aydınlığa çıkıyorsunuz. Başarmak zorunda olduğunuz bir işi epey güçlük yaşadıktan sonra istediğiniz gibi sonuçlandıracaksınız. Aile bireylerinden birinin yardımını göreceksiniz. Aynı zamanda eğer bir memuriyet durumunuz varsa, kariyerinizde ilerleme yaşayacaksınız.

Sevgili Berna rüyada ünlü birini görmek, yaşamınızda büyük değişiklikler olacağına para ile ilgili sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, bir yerden beklenmedik bir paranın eline geçmesine ama dikkatli harcanmazsa zarar getirmesine delalettir.Instagram

Leave A Response

*