Facebook Sayfası Rüya Tabir İstekleri V

Sevgili Sibel, rüyada bayrak görmek;  iyiliğe barışa çıkar. Ufukta evlilik olabilir. Beyaz bayrak geçmiş günlerinizi gözden geçirerek bundan bir desr çıkaracağınıza, yeşil bayrak; murada çıkar. Kafanıdaki vesveselerdenkurtulursanız, sevgilinizle güzel bir beraberlik yaşayacaksınız.

Sevgili Hilal, paranızın çalındığını görmek, elinizde bulunan paranın herhangi bir nedenle elinizden gideceğine, ya da hayatınızın karışacağına, altınların çalınması, sağlığınızın bozulacağına ama tekrar eski sağlığınıza kavuşacağınıza yorumlanır.

Sevgili Lale, yaşamınızda yeni kapılar açılacak. Sevinç, bolluk ve hayırlı kısmet çıkacak karşınıza, Muradınıza ereceksiniz. Beyza ayakkabı seyahat olarak yorumlanabilir. Anahtarla kapı açıyorsunuz, bu işlerinizin artarak gelişeceğine ve evliliğe işarettir.

Sevgili Merve, deprem iyiye yorumlanmaz, kötü bir haber lacağınıza, durumlarınızın bozulacağına çıkar. Ama ailede kimseye birşey olmamış. Bu sıkıntılı durum birlikte elele verilerek atlatılacak. Koyun görmek ise, bolluğa, rahat bir yaşama delalettir. Servetiniz artabilir.Instagram

Leave A Response

*