Fazla Yağlarınızdan mı Şikayetçisiniz

Kadınların sorunudur fazla yağlar. Vücut yapısı, genetik yatkınlık, hareketsizlik, yanlış beslenme gibi nedenlerden dolayı vücudun özellikle kalça, bel ve karın bölgelerinde zamanla yağlanma artar ve rahatsız edici bir duruma gelir.

Siz de bu fazla yağlarınızdan şikayet ediyorsanız ve kısa sürede yağlardan kurtulmak istiyorsanız; HYPOXI yöntemini denemelisiniz.  Basınç terapisiyle incelme sağlayan bu yöntem, kan dolaşımınızı hızlandırıp egzersizle birleştirerek sıkı ve fit bir vücuda kavuşmanıza yardımcı oluyor.

HYPOXI ne derseniz; Terapi ve egzersizi birleştirme yöntemiyle amaçlı vücut şekillendirme.

HYPOXI, kan dolaşımının zayıf olduğu problemli bölgelerde dolaşımı arttırmak ve yapılan egzersiz ile enerji ihtiyacı artan çizgili kasların, bu enerjiyi, dolaşımın desteklendiği problemli bölgelerdeki yağ asitlerinden almasını sağlıyor.

Haftada 3 gün toplam 12 seansta bir beden incelme vaat eden , Hypoxi özellikle bacaklar, basen ve kalça bölgesindeki yağları eritiyor. Trainer S 120 ; oturur pozisyonda bacaklar, basen ve kalça bölgesindeki yağların parçalanmasını sağlıyor. Vacunaut ; özel kıyafeti yardımıyla, karın ve bel bölgesinde birikmiş yağları eritiyor. Dermoloji ; basınç ve vakum ile pürüzsüz, sıkı, düzgün ve selülitsiz bir cilt yaratıyor. Cilt elastikiyet kazanıyor, metabolizma ve kan dolaşımı hızlanıyor.

www.hypoxi.com sitesini ziyaret ederek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.Instagram

Leave A Response

*