Flormar Parfümü Yarattı

Flormar ürünlerine yenisini ekledi.. PARFÜM… 4 farklı konseptten oluşan perfümlerden hangisi sizi anlatıyorsa, onu seçin.

Kadının rengi FlorMar bu kez kadın kokusunu yaratıyor, kadına kendini yeniden keşfettiriyor.

Heart…
Mind…
Soul…
Touch…

“Kendini Sev!”, “Kendini Keşfet!”, “Kendine İnan!”, “Kendini Dinle!” konseptlerini vurgulayan bu 4 parfüm  kadın benliğinin adeta dışa vurumu…

Flormar parfüm kofreleri, güncel fiyat bilgisi; 28,80.-TL

Flormar Heart

İçerdiği kızılcık, pembe biber, gül, kakao, vanilya, patchouli, massoia ağacı ve siyah menekşe meyve özleri ile egzotik bir uyum sunan Flormar Heart
“Kendini Sev!” diye seslenip, kadının kırmızı tarafını oraya koyacak.

FlorMar Mind

Şeker aramolu kokusu ile “Kendine İnan!” diyen “FlorMar Mind” içeriğindeki sandal ağacı, vanilya, musk, frambuaz, karamel, süt, siyah üzüm ve gül özleriyle, kadının içindeki eğlenceli, sevimli kadını dışa vuracak.

FlorMar Soul
Kendinizi enerjik hissediyorsanız içinizden gelen sese kulak vermelisiniz: “Kendini Dinle!”. İçeriğindeki bergamut, mandalina, zambak, vanilya, amber, gün çiçeği, tangerine ve vetiver özleri ile, enerjik ve fresh halinizi “FlorMar Soul” kokunuzla çevrenizdekilere de hissettireceksiniz.

FlorMar Touch
“Kendini Keşfet!” diyen “Flormar Touch”, içeriğindeki ahududu, armut ve frenk üzümü gibi tropikal meyveler ve vanilya, firezya ve gül bitkileri ile  tropikal bir uyum sunarak, içinizdeki kadını dışa vurmada en büyük yardımcınız olacak.


Flormar’ın yeni sezona anlam katan parfüm kofrelerine, tüm Flormar satış noktalarından ulaşabilirsiniz.Instagram

Leave A Response

*