Galata Moda Başladı


Yılbaşı öncesinde Türk tasarımcıların daha uygun fiyatlarla sattıkları ürünleri ve özel parçaları alabileceğiniz Galatamoda etkinliği bugün başladı. Tepebaşı’nda TRT Binası’nın önündeki alana kurulan çadırda gerçekleşen etkinlik 26 Aralık Pazar akşamına kadar açık.

Tasarım giymeyi seviyor ama özel bir ürün almak için kendinize yeteri kadar bütçe ayıramıyorsanız “ulaşılabilir tasarımlar”a kavuşacağınız bir moda organizasyonuna katılabilirsiniz. GalataModa bu yılın ikinci etkinliğini 22 – 26 Aralık tarihlerinde Tepebaşı’nda düzenliyor. Beyoğlu Belediyesi ve Moda Tasarımcıları Derneği ( MTD) işbirliği ile limango Co- Sponsorluğu’nda gerçekleştirilecek festivalde kurulacak dev çadırda 5 gün boyunca tasarımcılarla tanışma fırsatı, GalataModa ve yeni yıl için hazırlanan koleksiyonları görme şansını yakalayacaksınız. limango  ise, olarak 5 gün boyunca bu tasarım çadırında üyeleriyle birlikte olacak.

Her gün 10:00 – 21:00 saatleri arasında açık olacak GalataModa çadırında katılımcılar limango standında sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalarken, gün içinde gelemeyenler limangoBLOG’dan festival boyunca görüntüleri ve bilgi akışını takip edebilecek. Geçtiğimiz yıllardan farklı olarak bu sezon erkek koleksiyonuna da ağırlık verilen festivalde Niyazi Erdoğan ve Hatice Gökçe’nin yanısıra Nazlı Çetiner, Ebru Günay ve Bihter Aida Pekin de erkekler için tasarladıkları ürünleri satışa sunacak. GalataModa’ya festival ruhunu katacak Dinamo FM DJ’leri ise, gün boyunca pikapları başında canlı performans sunacak.

GALATAMODA TASARIMCILARI
Bahar Korçan, Begüm Salihoğlu, Bige Ökten, Bihter Aida Pekin, Cem Lokmanhekim, Çiğdem Akın, Deniz Kaprol, Ebru Günay, Eynel Çelebi, Founta Günem, Gamze Saraçoğlu, Gül Ağış, Jale Hürdoğan, Hatice Gökçe, Mehtap Elaidi, Müge Ersin, Nazlı Çetiner, Nejla Güvenç, Niyazi Erdoğan, Özgür Masur, Özlem Ahıakın, Özlem İkiışık, Özlem Kaya, Özlem Süer, Özlem Uygun, Simay Bülbül, Tuvana Büyükçınar, Ümit Aybek, Zeynep Erdoğan, Elif Cığızoğlu.

GALATAMODA TASARIMCI BULUŞMALARI
PROGRAM

23 Aralık 2010 Perşembe
11:00-13:00/ Bihter Aida Pekin / Takı Tasarımı

24 Aralık 2010 Cuma
17:00-19:00/ Gamze Saraçoğlu /Sokak Modası

25 Aralık Cumartesi
13:00-14:00/ Deniz Marşan _Başak Dizer Fransez / limango Stil Sohbetleri

25 Aralık 2010 Cumartesi
15:00-17:00/ Mehtap Elaidi / Tasarımın Markası

26 Aralık 2010 Pazar
13:00-15:00/ Niyazi Erdoğan / Farklı Erkek Stilleri ve Uygulama MetodlarıInstagram

Leave A Response

*