Gardrobunuzun Olmazsa Olmazları

 

Gardrobunuzda bulunması gereken doğru parçaları koymuşsanız, hiç endişelenmeyin. En zamansız anınızda dahi kurtarıcınız olabilirler. Nedir mi bunlar?

Mutlaka çok klasik gelecek ama siyah, bedeninizi saran bir elbise olmalı. Gece için ya da bir toplantı için altına giyeceğiniz uygun bir ayakkabı  ve boynunuza takacağınız  aksesurla şıklık sağlar.

Gardrobun diğer olmazsa olmazları bir blue jean pantolon ve mont, beyaz bir gömlek, 3-4 adet kazak, siyah bir mini etek, yine siyah kalem etek, kumaş pantolon, Beyaz bir tişört, Gözlük, bere ve kaşkol, Kıyafetlerinizin geneline uygun bir iki tane fular. Klasik kesim bir ceket. Rhat uzun bir etek ve elbise, Kat kat şirin mini bir elbise. Üzerine alacağınız bir spor blue jean montla harika durur.

Ayakkabılara gelince.. Siyah topuklu bir ayakakbı, Siyah bot, yine topuklu bir çizme ve tabi ki spor giyim için spor ayakkabılarınız.

Bu arada gardrobunuzu baştan yeniliyorsanız, moda  olan kıyafetlerden kaçının. Stilinize uygun seçim yapın. Her dönem giyilebilecek kıyafetlere yatırım yapın. Moda olan her şey güzel değildir. Güzel olsa dahi sizin üzerinizde güzel durmayabilir.

Yaşam tarzınıza göre kıyafet seçin. Mesela ev hanımı mısınız, iş kdını mı? Toplantılara, davetlere çok katılıyor musunuz? BUnları göz önüne larak seçim yapın. Paranızı gereksiz yere sokağa atıp, gardrobunuzu da lüzumsuz kıyafetlerle doldurmayın.

gardrop

 

 

 Instagram

Leave A Response

*