Geniş marka ürünleri ile Beymen Yılbaşı seçenekleri

beymen-cocukBeymen, geniş marka ve ürün alternatifleriyle yılbaşı alışverişlerine heyecan katıyor. Sevdiklerini Beymen’in ayrıcalıklı dünyasıyla mutlu etmek isteyenler için, her zevke göre çok sayıda ürün ve fiyat gamından seçenekler bulunuyor. Beymen hediye dünyasında “ alışveriş danışmanlığı” ve “adrese hediye teslimi” gibi ayrıcalıklı hizmetler de yeni yıl hediyelerini daha da özel kılıyor.

Dünyaca ünlü markalardan sevdiklerinize…

Kış sezonunun hit aksesuarı, Sandro ve Eric Javits’in boneleri, Emma J. Shipley’in ipek kaşmir şalları, Tory Burch’ün birbirinden şık desenli ve rengarenk cüzdan ve göze alıcı elbiseleri. Lizzy Fortunado’nun yılbaşını hareketlendiren aksesuvarları yeni yıla girmeden alışveriş listelerinde yerini alıyor.

Beymen Collection’ın 1950’lerden esinlenen feminen tasarımları, Academia’nın maskülen duruşunu renk ve desenleriyle hareketlendiren koleksiyonu detaylara önem veren kadınların beğenisine sunuluyor.

Erkekler için ise Yılbaşı hediye alternatifleri arasında, Tateossian’ın şık bileklikleri, Marc Jacobs’ın kaşmir yün karışımı atkıları, Smythsons’ın cüzdan ve deri aksesuvarları, Vanities’in birbirinden farklı kravatları, Dents’in deri eldivenleri, Stetson’ın yün tweed kasketleri ve New Era’nın spor kasketleri yer alıyor.

Sadece bununla sınırlı değil, çocuklarınız için pek çok seçenek mevcut. Ayrıca evinize hediye almak isterseniz, kendinizi mutlu etmek, evinize yeni dokunuşlar için de çok farklı ve kaliteli ürünü Beymen’de bulabilirsiniz.

beymen-kadin beymen-canta beymen-etekInstagram

Leave A Response

*