Gergin ve formda göğüsler için


Göğüslerinizden memnun değil misiniz? Eskisi gibi sıkı ve gergin olmadığından mı yakınıyorsunuz? Dert etmeyin. Herşeyin çaresi olduğu gibi bununda var. Neştersiz, ameliyatsız doğal yöntemlere başvurarak göğüslerinizi gerginleştirebilirsiniz.
 


EGZERSİZ:

Germe yayını kullanın. Hergün düzenli olarak 10 dakika bu egzersizi yapın. Bu hem kol kaslarınızı güçlendirecek, koltukaltı sarkmalarınızı önleyecek, hem göğüslerinizi sıklaştıracaktır. Yayı alıp göğüs hizasında yere paralal olarak çekin aynı hareketi, yayı başınızın üstünde iken yapın.. Egzersizin fayda sağlaması için düzenli olarak uygulamalısınız unutmayın.

Bir duvarın önünde durun. Ellerinizi duvara dayayın ve tüm ağırlığınızı ellerinizin üzerine verin. Ardından, kollarınızı gererek kendinizi duvardan uzaklaştırın. Günde 30 kez tekrarlayın.

Sırt üstü yere uzanın ve her iki elinize 2’şer kiloluk ağırlıklar alın. Kollarınızı yukan doğru gergin bir şekilde uzatın ve indirin. 3 set halinde 15’lik tekrarlar yapmanız, göğüs kaslarınızı güçlendirmeniz için yeterli.

KOZMETİK

Güvenilir kozmetik ürünlerinden faydalanın. Göğüs sıklaştırıcı jeller ve kremler uzun sürelive düzenli kullanımda göğsünüzü sıklaştıracaktır.

İçinde  şevket otu, karahindi bağı, melek otu, beş parmak otu bulunan eczanelrde satılan tabletlerden de yararlanabilirsiniz.

CC Fabulous Breasts Kremi Göğüs Büyütme Kremini deneyebilirsiniz. CC Fabulous Breasts kremi, göğüste  yumuşatıcı, görünmez bir film tabakası meydana getirir.  Bu tabakanın kaldırıcı bir etkisi vardır, cildin rahat nefes almasını sağlar ve inanılmaz derecede zengin besleyici ve destekleyici madde bileşimlerini içerir.  Güçlü ve derinlemesine bir etkisi olan bu aktif maddeler, üzerindeki film tabakasından cildin derinliklerine kadar işler.  Sağlamlaştırıcı film tabakası, cildin genç ve sağlıklı olmasını sağlayan aktif içerik ve bileşimlerin yardımı ile göğüs dekoltenize optimal bir görünüm kazandırır. Satış fiyatı : 110 TL

TAZYİKLİ SU

Göğüslerinie her banyoda mümkünse hergün tazyikli su uygulayın. Önce soğuk tazyik tutun. Dayanabildiğiniz kadar. Arkasından sıcak tazyik ve en son yine soğuk tazyikli su ile bitirin. Bu işlemi kalçalarınız için de yapabilirsiniz.

SÜTYEN SEÇİMİ

Yanlış sütyen kullanımı göğsünüzü deforme eder, dikkat edin. Göğsünüzü sıkan ya da göğsünüzden büyük sütyen kullanmayın. Dolgu sütyenlerden uzak durun.

BİTKİLERDEN FAYDALANIN

4 Kaşık süzme yoğurt ve iki yemek kaşığı yeşil çayı karıştırın. Bu karışımı göğüslerinize sürün 10 dakika bekletin. Bol su ile durulayınInstagram

Leave A Response

*