Göğüs ve Dekolte Bölgenizi Şekillendirin

gogus-estetikSıkı ve düzgün bir göğüs bölgesi için aradığınız ürünü bulmadıysanız, işte size önerilerimiz..

Florame etkili organik göğüs ve dekolte şekillendirici  turunç içerikli yağ ile bu sorunu oratadan kaldırıyor.  Turunç esansiyel yağ cildi yeniliyor ve kaybedilen elastikiyete yeniden kavuşmanızı sağlıyor.

İçeriğinde bulunan Paçuli esansiyel yağ cildi sıkılaştırıyor. Gül ağacı kırışıklıklara ve yaşlanma izlerine karşı savaşıyor. Papatya yağı kıvrımları sıkılaştırırken yeniden şekil veriyor. Boabab ağacı yağı cilde elastikiyet ve esneklik kazandırıyor. Argan vekuşburnu yağları da yaşlanma ile savaşıyor, göğüs dekolte bölgesini düzenli kullanım sonucu  şekillendiriyor.

Fiyatı 90 lira. Eczanelerden temin edebilirsiniz.

Diğer bir ürün ise, Dermaphar..

Dermaphar Krem göğüslerin şekil almasına, toparlanmasına, cildin gençleşmesine yardımcı bitkisel bakım kremidir. Fiyatı ile sürekli kullanımıza uygun hale getirilmiş, kullandıkça etkilerini göreceğiniz, aldığınız etkileri kaybetmeyeceğiniz kaliteli ve şık ambalajı ile size özel vazgeçemeyeceğiniz bir üründür.

Ayrıca daha ileriki yaşlarda cilt üzerindeki olumlu etkileri nedeni ile dekolte ve boyun bölgelerinde de kullanılabilir.Instagram

Leave A Response

*