Güneşin ilham verdiği ürünler Beymen Zorlu Center Kozmetik’te

kozmetik-beymenGüneşten koruyucu ürünler tatillerin bir parçası gibi gözükse de aslında dört mevsim hayatımızda olmalı. Ayrıca cildi korurken el, ayak ve saçı da unutmamak gerek. Cilt, yüz, el ve ayak, saç koruyucularla nem sağlanırken güneşin ilham verdiği bir parfümle yazı her an hissetmek mümkün… Beymen Zorlu Center Kozmetik, güneşin ilham verdiği ürünlerle yazı kutluyor.

Lancaster Satin Sheen Oil Fast Tan SPF 30- UVB & UVA filtrelerinin ötesinde Infrared teknolojisi ile kızılötesi ışınlara karşı koruma sağlıyor. Tan Activator Complex formülüyle aynı zamanda daha hızlı bir bronzluk sağlıyor.(109 TL)

La Mer The SPF 50 UV Protecting Fluid– Güçlü, hafif ve ince yapısıylacildinizin nem oranını dengede tutarken gelecekte oluşabilecek lekelenmeleri önlemeye de yardımcı oluyor. Günlük olarak kullanabileceğiniz bu ürün, yaz aylarında cilt bakım ritüelinizin bir parçası olmaya aday. (215 TL)

Sisley Super Stick Solaire SPF 30- Yüz bölgesi vücuda kıyasla güneş ışınlarına daha fazla maruz kaldığı için burun, dudak ve göz çevresi gibi hassas bölgelerde etkili koruma sağlamak için stick veya küçük tüp şeklindeki ürünler tercih ediliyor. Sisley Super Stick, besleyici formülüyle cildi nemlendirirken içindeki mineral ve vitaminler sayesinde cildin doğal savunmasını güçlendiriyor.

Sjal Kalla Mineral Tonik- Gün içerisinde güneş ışınlarına maruz kalarak kuruyan ve gerilen cildi nem kaybına karşı koruyarak tazelenmesini ve ferahlamasını sağlar. Sprey formundaki yapısıyla kolayca uygulanır(230 TL)

Yaz aylarında güneşten kuruyan ve çatlayan el ve ayakların kaybolan nemini geri kazandırmaya yarayan Shiseido Protective Hand Cream SPF 8 (179 TL) ve MBR Foot & Leg Cream (200 TL)  yazın olmazsa olmaz ürünleri arasında yer alıyor.

Sachajuan Ocean Mist- Saç sorunlarını hızlı ve sağlıklı şekilde çözmeye odaklanan Sachajuan’ın tuzlu su spreyi Ocean Mist ile  doğal denizdalgası saçlara yansıyor. (57,90 TL)

Dolce& Gabbana Velvet Collection Bergamot- Yazın enerjisini ve sıcaklığını yaza en yakışan parfümle yansıtın. Bu parfüm, güneşe boğulmuş sitrus ağaçlarının bahçesinde açmış çiçekler gibi, güçlü ve aromatik, bitter tatlı bir his patlamasıyla duyuları uyarıyor. (628 TL)

 Instagram

Leave A Response

*