Hadi Kendi Çantanızı Kendiniz Yapın


Vitrinlerde renk renk örgü, triko çantalara gözünüz mutlaka takılıyordur. Fiyatlarına gelince hiçte o kadar fazla omayacağını düşünüyorsanız, haklısınız. Çok kalın şişlerle örülmüş, fazla emek harcanmadığı gözle görülür örgü çantaların fiyatları 30 ile 90 lira arasında değişiyor. Neden o kadar çok para vereseniz ki, pek fazla özelliği olmayan bir çantaya.

Hadi gelin kendi örgü çantanızı kendiniz yapın. İster kalın yünler alıp, en basit örneği deneyin, isterseniz, artık giymekten usandığınız ama eskimemiş bir kazaktan bir çanta elde edin. Yanda fotografını gördüğünüz siyah çanta geçmişte bir kazaktı. Bir iki dikiş ve eski bir çantanın sapı ile yeni bir çanta oldu. Yaratıcılığınız kullanın yeter. İçini de astarlayıp hatta, mini bir telefon gözü de yaptıktan sonra  harika bir çanta olacak.

Diğer fotoğraftaki çanta ise, kalın tığla örülmüş ve süslenmiş. Çok fazla zaman harcamadan el emeği ile yapılan bu çantaların onlarca lira verilerek alınan çantalardan ne farkı var. Farkı şu hem ekonomik, hem dilediğiniz modelde yapabileeğiniz çantalar.Instagram

Leave A Response

*