Hastalar ve doktorlar için en doğru adres

[box color=”red” icon=”star”]Diyetisyeninizi nasıl mı bulacaksınız? Mesela Ankara’da yaşıyorsunuz ve iyi bir diyetisyene ihtiyacınız var. Kolay. diyetisyen Ankara için en doğru adres yine Medmio’da. Bir bakın siz de mutlaka faydalanacaksınız. İster hasta, ister doktor olun farketmez.[/box]

 

randevu-drİnternette her gün yeni yeni web siteleri hizmete giriyor..

Bunların bazıları gerçekten de yaşamımızı kolaylaştırma yönünde büyük fayda sağlıyor..

Örneğin, sağlıkla ilgili olarak sıklıkla şu problemi yaşarız; “Acaba hangi doktora gitsem? Bu konuda iyi bir doktor var mı? Acaba kandırılır mıyım?” vesaire…

Üstelik sağlık da öyle bir konudur ki, mübareğin telafisi de olmayabilir.. Yani ayakkabı alırız ve bozuk çıkarsa değiştirme olanağımız her zaman vardır.. veya araba veya telefon filan  ve benzeri.. Ama sağlık öyle mi ya? Öyle bir yanlış ameliyat uygulayabilir ki doktorun biri hayatımız kararır ve geri dönüş olmaz.. İşte bu yüzden doktor bulmak veya seçmek çok hassas bir iştir..

İşte şimdi webde online öyle bir site var ki doktor randevularınızı almakta büyük kolaylık sağlayabiliyor.. Diğer bir deyişle belli bir konuda bir doktora gereksinim duyan kişilere, iyi hizmet alabilecekleri ve referansı kuvvetli bir hekim bulup ona muayene olmak için randevu almaları olanağını veriyor…

Web sitesinin adı medmio.com ve 23 ülkede hizmet veriyor… Bir milyon doktor kaydı olan site ayda yaklaşık 3,5 milyon kişi tarafından kullanıyor.

Site şöyle hizmet veriyor;

Siteyi ziyaret eden doktor gereksinimi içindeki hastalar sitede yerel, kendi bölgelerindeki iyi doktorları bulup randevu ayarlayabiliyorlar.

Her ay yaklaşık 3 milyon kişiye iyi bir uzman doktor bulma olanağı sağlıyor bu portal

Sitede hastalar süratle büyüyen 1 milyonluk bir doktor veri tabanına ulaşabiliyorlar ve doktorun randevu takvimini kullanarak kendilerine randevu ayarlayabiliyorlar.

Siteyi kullanan ziyaretçilerin ve doktorların sayısı her yıl yüzde yüz oranında artıyor yaklaşık olarak…

Bu arada, doğru doktoru bulma olanağı sitede yayınlanan hastalarca yazılan gerçek yorumlarla daha kolay hale getirilmiş vaziyette. Site yönetimi doktor gereksinimi olan ziyaretçilerin doğru karar vermelerine yardımcı olmak için ilgili bütün yorumları yayınlıyor. Sitede halihazırda 650,000 civarında yorum ve referans mevcut şimdiden.

Site yönetimi yeni bir uygulamanın hazırlığı içinde.. Kısa sürede, ziyaretçi teker teler referansları, fiyatları, programları ve hatta mesafeleri kıyaslayarak vakit kaybetmek yerine doğrudan kendi istediği özellikleri yazacak ve siteden bunlara en çok uyan uzman doktorların adlarını alabilecek. Bu takdirde randevu ayarlamak birkaç tıkla mümkün olabilecek..

Elbette sadece hastalar için değil, bu kolaylık. Doktorlar içinde aynı şekilde. Eğer siz de bir doktorsanız, hiç durmayın ve üye olup, burada yerinizi alın.

Doktor ve sağlıktan bahsetmişken, özellikle hanımların kabusu olan kilodan da konuşalım. Diyetler yaptınız ve hala kilonuz değişmedi mi? Uman bir diyetisyeni işte bu siteden bulabilir, randevunuzu alabilirsiniz. Bir kaç gibi kısa sürede de formunuza kavuşabilirsiniz.

Diyetisyeninizi nasıl mı bulacaksınız? Mesela Ankara’da yaşıyorsunuz ve iyi bir diyetisyene ihtiyacınız var. Kolay. diyestisyen Ankara için en doğru adres yine Medmio’da. Bir bakın siz de mutlaka faydalanacaksınız. İster hasta, ister doktor olun farketmez.

Görüldüğü gibi bu internet denen muazzam buluş nelere muktedir.. Çok olasıdır ki kısa süre sonra hastaneye gitmeden internet üzerinden online muayene olup hatta bir dereceye kadar tedavi de alabileceğiz…Instagram

Leave A Response

*