Hem şık, hem kaliteli bir saat

oscar-saatSaatin ne kadar önemi var hayatımızda farkında mısınız?

Sabah işe gecikmemek için saat ayarlanır, Randevuya gecikmemek için saat ayarlanır. 24 saatimizin büyük bölümü saatle işler adeta.

Her ne kadar cep telefonları saati aratmıyor diye düşünsek de, saatin yeri bir başkadır hayatımızda ve tabi ki kolumuzda:)

Hem görselliği, hem vakti bilmemiz açısından.

Saat almayı düşündüğünüzde sokak tezgahından değil, garantili br yerden almanızı salık veririm. Bir yıl kullanıp atmak yerine ömür boyu kullanımı, bunun yanısıra, çok çabuk bozulmaması ve garantili olması önemli değil mi?

Bu yazı da nereden çıktı diye düşünebilirsiniz. Hemen anlatayım.

Piyasada pek çok saat markası var bildiğiniz gibi. Ben de saate ihtiyaç hissettiğim için iyi bir saat arayışına girdim geçtiğimiz günlerde. Viaport’ta dolaşırken  PIRLANT SAAT’e rastladım. İçeriye girip, saatlere bakmaya başladığımda, kararımın başka marka olmadığını da farkettim.Uygun fiyatlı ve sağlam Oscar saatler  benim beklentimi karşıladı. Birbirinden şık ve farklı modeller arasında seçim yaparken zorlandım.

Sonunda kararımı verdim ve aldım. Saati aldıktan sonra hizmet bitmiyor. Pirlant  saatle ilgili sorun yaşadığınızda  teknik ekibi ile sorununuza çözüm sağlıyor.

Farklı konsept ve tasarımları ile bilekte bir harika duruyor.

Dilerseniz mağazalardan alabileceğiniz gibi online olarak satın alabilirsiniz, istediğiniz ürünü.

Ben memnun kaldım. Mutlaka bir bakın, sizin zevkinize göre bir ürün bulacaksınız.Instagram

Leave A Response

*