İkinci El Marka Ürünler Sizi Bekliyor


Marka giymeyi seven hanımlar.. Marka giyerim ama sık alamıyorum diye pahalı olduğundan şikayetçi olan hanımlar… Bu haber tam size göre..

Originalseconds kadınlar için, kaliteli markaları ikinci el ürünleri satışa sunuyor. Original Seconds’da sadece bir kez giyilmiş, ya da hiç giyilmemiş pek çok marka ürün var.

İnternet üzerinden ikinci el lüks marka kıyafetler satarak başlayan Sinem Gürkaynak, bu iş tutunca mağaza açtı. Mağaza sosyetenin uğrak yeri haline geldi.

Sezon fiyatlarının yüzde 70-80 altında ve taksitle satış yapan Gürkaynak; Türk hanımlarının marka giyinmeyi sevdiğini ve mağazasında bir iki sezon öncesine ait kullanılmış ama temiz marka ürünlerin bulunduğunu söylüyor.

Originalseconds müşterileri, birbirinden farklı nedenlerden ötürü internet üzerinden ikinci el giysi alış verişi yapıyor. Eğer sizde marka giyerim, tam benlik diyorsanız; www.originalseconds.com’a bir bakın.Originalseconds.com’da Louis Vuitton, Prada, Gucci, Chanel, Dolce&Gabbana, Yves Saint Laurent,Bottega Veneta, Balenciaga ya da Christian Dior gibi dünyaca ünlü markaların çanta, ayakkabı, bot, çizme, elbise, ceket, etek, pantolon, bluz, gömlek, kazak, hırka, takım, jeans, t-shirt, palto, kaban, kemer ve şapkalarından oluşan 2000’den fazla çeşit ürünü bulabilirsiniz.

Bu ürünlere her hafta yeni giysiler ekleniyor.
 Instagram

Leave A Response

*