İnternette Paylaşım Siteleri

İnternet milyonlarca  insana hitap ediyor. Yedisinden Yetmişine kullanıcıya sahip… Böyle olunca da paylaşım siteleride her geçen gün artıyor. Bunların içinde tabiki en çok kitleye Facebook ve twitter hitap ediyor.

Google’da bir atak yaptı Google+’yı başlattı. Ona olan ilgide her geçen gün artarak büyüyor. Sade ve kullanışlı olması bir avantaj. Facebbok’tan sanki insanlar yavaş yavaş uzaklaşıyor gibi. En son zaman tüneli değişikliği pek çok paylaşımcıyı memnun etmedi Karışık ve aranılan kolay bulunmuyor. Oysa Twitter ve Google+ daha sade ve kullanışlı.

Gerçi twitter çok farklı diğerlerinden adeta telefonla kısa mesaj çeker gibi birşey. 140 karakterle sınırlı yeni nesile hitap eden  bir ağ. Sade ve düşüncülerinizi kısa sözlerle paylaşım alanı.

Son sosyal ağlardan biri ise; Pinterest.. Duymayan bilmeyen varsa da bu yazıdan sonra öğrenmiş olacak:) Son zamanlarda ağını genişleten, içerik olarak fotograf ağırlıklı, video paylaşım sitesi. Oldukça hoş bir görünümü var. Dünyada hızla gelişmeye de devam ediyor. Pinterest’te içerikler temalı olarak oluşuyor ve paylaşılıyor.. Bir bakın.. http://pinterest.comInstagram

Leave A Response

*