İstanbul Fashion Week 10-13 Ekim’de

 

7.si gerçekleşecek olan İstanbul Fashion Week bu sene ilk defa sanat limanları arasında yerini alan Antrepo 3’te düzenlenecek. 25’i solo olmak üzere 34 moda tasarımcısı ve 4 marka, tasarım ve hazır giyim koleksiyonlarıyla ilkbahar – yaz modasına yön verecek trendleri belirleyecek.

25’i solo olmak üzere 34 moda tasarımcısı ve 5 markanın, tasarım ve hazır giyim koleksiyonlarıyla İlkbahar – Yaz modasına yön vererek trendleri belirleyeceği Istanbul Fashion Week; moda severlere 4 gün sürecek büyük bir heyecan yaşacatacak ve tasarım kavramını günlük yaşamın en önemli başlıkları arasına taşıyacak. Tüm tasarımlar, iç mimar Leyla Gök ve ekibinin, Antrepo 3’ün dokusunu bozmadan özel olarak projelendirdiği salonlarda sergilenecek.

İHKİB, Moda Tasarımcıları Derneği (MTD), Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) ve İstanbul Moda Akademisi (İMA) ile yıllardır kesintisiz bir işbirliğine imza attıklarını anlatan Tanrıverdi, buradaki moda,tasarım ve üretime yönelik ortak bakış açısının IFW’nin omurgasını oluşturduğunu vurguladı.

IFW’nin tüm dünyada yıldızını parlattığını kaydeden Tanrıverdi, ”Buradaki başarı, dünyanın önde gelen moda haftalarını düzenleyen IMG ile işbirliğine giden yola ışık tuttu. Şayet bugün burada 7. IFW için yeniden bir aradaysak, bunu ülkemiz koşullarında hiç de kolay olmayan bu güç birliğine borçluyuz. Biz Türkiye için zor deneni başardık. Her konuda işin mutfağını bu konuda başarılı arkadaşlara teslim ettik. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.Instagram

Leave A Response

*