İstanbul Shopping Fest ile Alış Veriş Şenliği


Dünyanın en kosmopolitan kentlerinden biri haline gelen İstanbul’da önümüzdeki yıl  18 Mart-26 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek olan İstanbul Shopping Fest ile 40 gün 40 gece boyunca alışveriş  festivali olacak.

Peki Shopping Fest’te neler neler olacak? Merak edenler için minik açıklamalar..

İstanbul’da  Taksim, Nişantaşı, Şişli, Bakırköy, Fatih, Bahariye ve Bağdat Caddesi gibi ana arterler  olup, pek çok  etkinliğe evsahipliği yapacak. Sokak şenlikleri, partiler, yarışmalar, defileler.. Aklınıza ne geliyorsa, tüm gösterilere açık olacak.  Yerli ve yabancı mağazaların ürünleri etkinlik kapsamında %50’ye varan indirimler sunacak.

İstanbul Shopping Fest kapsamında yerli müşteriler kadar komşu ülkelerden ve Avrupa’dan da gelecek yabancı turistlere alışveriş kolaylıkları sunularak indirimlerden ve vergisiz alışverişten yararlanmaları sağlanacak. İstanbul Shopping Fest’in çapı sadece mekansal anlamda değil, destekçi anlamında da çok büyük. Kültür bakanlığı, valilik, belediyeler, sivil toplum kuruluşları, alışverişmerkezleri ve havalimanları işletmeleri de etkinliğin içinde yer alıyor.

Daha detaylı bilgi almak istiyorsanız TIKLAYIN

Modaelinizde.com…Üyelik için TIKLAYIN, KAZANIN
Instagram

1 Comment on this article. Feel free to join this conversation.

Leave A Response

*