Kadınlar… Burcunuza Göre Aşk Hayatınız

KOÇ erkeği ile birlikteyseniz, bilmelisiniz ki bu erkek aşkta mutlaka zafere ulaşmak ister. Sevdiği kadının sempatik olmasını ister. Gerçekcidirler. Ona kendisini aşk tanrısı gibi hissettirmeniz çok önemlidir. Sürekli ilgisini üzerinde tutmayı başarmanız gerekir.. Çapkındırlar.

BOĞA erkeği ile beraberseniz, her zaman dürüst olmalısınız. Asla yalana tahammül edemezler.. Sert bir görünğmleri olsa da çocuk ruhludurlar. Boğa erkeği birlikte olduğu kadından kolay kolay vazgeçmez.

İKİZLER erkeğine aşıksanız, işiniz biraz zor. Çekicidirler ve çok kadın arkadaşları vardır. Onun zevklerini paylaşmazsanız ilişkiniz biraz zor yürür. Daima güleryüz bekler. Kısacası zor bir burçtur.

YENGEÇ erkeği ile aşk uyumuna gelince, duygularıyla yaşarlar. Deli dolu ve sevgiye açtırlar. Zaman zaman onun annesi, zaman zaman sevgilisi olmayı bilmelisiniz. Ona onun ne kadar yanında olduğunuz hissiniz vermelisiniz. Sevgilisine bağlandığında onun için herşeyi yapabilir. Şanslısınız.

ASLAN erkeği ile beraberseniz, ona sevginizi tam olarak göstermeli, onu pohpohlamalısınız.Aslan erkeği bakımlı kadından hoşlanır. O nedenle evde dahi bakımlı ve seksi olmalısınız. Çapkın ruhlu olan aslan erkeği sevdiği zaman tam sever. Ufak tefek yalanlar söylemektende kaçınmaz.

BAŞAK erkeği ile birlikteyseniz, işiniz zor. Oldukça sezgili, zeki ve genel olarak herşeye muhalif yapıları vardır. Aşktan korkar ve ona yaklaşmanız uzun zaman alabilir. Dostluğa büyük önem verir. Eğer dengeyi ve ahengi yakalarsanız, siz onun için vazgeçilmez olursunuz.

TERAZİ erkeği ila aşk yaşıyorsanız, öncelikle bilmelisiniz ki bu burcun erkeği yüksek ses tonundan hoşlanmaz. Öfkeli davranışlara gelemez. Dağınık ve bakımsızsanız sizden uzaklaşır. Israrcılığı hiç sevmez.  Ona uyum sağlarsanzı, heyecan ve tutkunuz sönmez ve aşkınız uzunca bir süre devam eder.

AKREP erkeği ile birlikte olan kadınlar…Sizinde işiniz çok zor. Bu burcun erkeğinin çevresinde sürekli kadınlar vardır.  Karizmatik ve çekicidirler. Sabırlı olmalı ve onun saygısını kazanmalısınız. Tek bir kadına bağlı kalmaları oldukça zor olsa da belki siz sabrınız ve zekanız ile bunu başarabilirsiniz.  Kıskanç bir yapıları vardır. Sizi dışardan korumak isterken bu durumdan sıkılıp, kendini dışarıya atabilir. Sıkılmaması ve her zaman tutkulu kalabilmesi size bağlı olacaktır.

YAY erkeği ile uyumlu bir aşk yaşamak isteyen hanımlar, onunla öncelikle dost olamyı öğrenmelisiniz.  Asık surata tahammülü yoktur bu burcun erkeğinin. Daima güleryüzlü, neşeli, anlayışlı olamnızı beklerler. Ona olan sevginizi belli etmelisiniz. Bağımsızlığına düşkün olan yay erkeği kıskançlığa tahammül edemez.

OĞLAK erkeğinin kararlarına uyum sağlamanız gerekiyor. Güçlü yönlerinizi ortaya ççıkarmalı, zayıflıklarınızı ona hissettirmeli ve her zaman bakımlı olmalısınız. Aile bağları güçlüdür. Sevdiği kadının onun herşeyi ile ilgilenmesini bekler. İşinden, yemeğine, uykusuna kadar..  Son derece alıngan ve hassas insanlardır. Eğer işiyle ilgili bir saorun yaşıyorsa onun asla üzerine gitmeyin, onu boğarsınız. Bırakın sorunu çözsün, sonra sizinle hemen ilgilenecektir.

KOVA erkeği ile birlikte olan hanımlar..Çok yönlü olamnız gerekiyor. Macera dolu bir yaşama tamam diyebilmelisiniz. Kova erkeği, hareketli, özgürlüğüne düşkündür. Onu asla sıkmamalısınız.Israrcı olmayın. Dürüst olun.İnatlaşırsanız siz kaybedersiniz.

BALIK erkeği ile birlikteyseniz, işiniz hem zor, hem kolay.. Balık erkeği sevdiği kadının memnun etmek için einden geleni yapar. Yapar ama kendi doğrularını da kabul ettirmek için uğraşır. Bu nedenle zıt giderseniz, sorunlar yaşarsınız.  Balık erkeğinin sevgilisi her zaman bakımlı olmalı, dişi ve seksi olamldır. Erkeksi tavırlardan hoşlanmaz. Zor güvenir. Balık erkeği sevdiği kadının herşeyini önemser, onu düşünür ve her sorununun üstüne gidip çözmeyi görev addederInstagram