Kalıcı dolgu ile 5 yıl genç kalın


Kadınlar genç görünmek, genç kalmak, çizgi ve kırışıklıklarını gidermek amacıyla pek çok yola başvuruyor günümüzde.. Botokstan tutunda, neşterli ameliyatlara kadar, bitkisel yöntemlerle, güzellik ürünleri ile sürekli bir arayışa yöneliyorlar. Bunlardan bir diğer alternatifte DOLGU…

Artık yeni çıkan dolgu maddeleri sayesinde kazanılan gençliği beş yıla kadar uzatmak mümkün hale geldi. Bu diğerlerine göre çok daha basit ve etkili görünüyor.  Ancak uygulamanın bir defa yapılıp, yaşam boyu öyle olacak garantisi yok. Kalıcı dolgunun etikisi beş yıl kadar sürüyor. Sonrasında normal cilt yaşlanmanız elbette sürecek.

Ama bilinen o ki son aylarda kalıcı dolguya rağbet fazla. Tedavi süresi bir saat içinde sona eriyor ve beş yıllık bir dolgu ile cildiniz bir anlamda yenileniyor.

Özellikle uygulama bölgeleri, yanak çizgisi, iki kaş arası, dudak alt köşeleri ve bazı akne ve yaraların hasarlarında…Botoks dolgu maddelerinin aksine ciltteki çizgilerin hemen altında tutunduğu kas yapılarının felç edilmesi ile kırışıklıkların giderilmesi mantığına dayanıyor uygulama. .

Ne zaman uygulanmalı derseniz, 30’lu yaşlardan sonra ciltte çizgilerin başlamasıyla olabilir. Evet hep genç görünmek istiyorum, çizgilerimden kurtulmak istiyorum diyen hanımlar bu metodu seçebilir. Tabi ki iyi bir uzmanla görüşerek..Instagram

Leave A Response

*