Kart sahipleri Sevgililer Günü indirim fırsatlarını kaçırmayın

alis-veris-iindirim-kartHangi banka  kartınız var? Money, Visa, Maximum, Cardfinans kartlarınız var mı?  Şok indirimlerden yararlanma zamanı.

Market alışverişlerinden giyime kadar bankalar kart sahiplerine büyük indirim sunuyor bu ay.

Migros ve Tansaş’ta money visa kartı olanlara %40  hafta içi indirimi. 4 – 8 Şubat 2013 tarihleri arasında Money Visa ile Migros,5M, Tansaş, veya Sanal Market indirimleri ihtiyacı olanlara çok uygun.Cartfinans sahipleri;  CardFinans’ınızla giyim, aksesuar ve kozmetik sektörlerinde Finansbank POS’larından yapılan 100 TL ve üzeri 2-8 arası taksitli alışverişlere +4 taksit fırsatı!

Maximum ise, Maximum Kart ile 4 – 13 Şubat 2013 tarihleri arasında kampanyaya dahil Maximum anlaşmalı marketlerden, tek seferde ve farklı günlerde yapılan 100 TL ve üzeri 2. peşin alışverişinize 20 TL MaxiPuan hediye veriyor.

Sevgililer gününe özel, Garanti Bankası Garanti cep şubesine girip, Markafoni.com’dan yapacağınız 75 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti ödemiyorsunuz.

Akbank direkt,  4-17 Şubat arası  Ciceksepeti.com’dan %20 ve Mizu.com’dan %15 Sevgililer Günü’ne özel indirimi sağlıyor.

Sevgililer gününe az süre kala bu fırsatları değerlendirin. Sizde olan kart avantajını yaşayınInstagram

Leave A Response

*