Horoskop.. Kasım Ayı Burcunuz

 

KOÇ: Geçtiğimiz ay ayşadığınız olumsuzluklar artık sona eriyor. Yayıncılık alanında işi olanlar için kariyer söz konusu. Ailevi, konularda yeni gelişmeler var. Yeni bir ev ya da yeni bir eş gibi.

BOĞA: Burcun ilk on günlük döneminde doğanlar   12 Kasımdan itibaren  aşk yaşamlarında hareketlilik yaşayacaklar. Bir miras ya da kredi söz konusu olacak.

İKİZLER: İkili iliişkilerde riskli bir döneme giriyorsunuzç Ortaklık alanında yeni gelişmeler söz konusu. Hukuksal anlamda bazı sıkıntılar yaşayacağınız bir ay. 25 kasımjda meydana gelecek güneş tutulması iş ve aile ilişkilerinizi zorlayacak.

YENGEÇ:  Yengeçler için bu ay sağlık ön planda olacak. Sağlığınzla ilgili konuları ertelememnizde yarar var. İş yaşamınızda sıkıntılı bir kaç hafta var önünüzde. Akıllı çözüler getirebileceğiniz durumlarla işi kurtarabileceksiniz.

ASLAN: Parasal konularda hareketlilik söz konusu. Atılım yapacağınız bir ay önünüzde. Ancak tedbirli davranmazsanız maddi anlamda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Sanatsal konulara eğiliminizin artacağı ve başarılı olacağınız bir döneme giriyorsunuz.

BAŞAK: Ev ve aile konuları ay boyunca sizi meşgul edecek. Bu ay, Merkür ve Venüs’ün üzerinizdeki etkileri yüzünden duygusallığınız artıyor. Dikkatsiz, alıngan ve anlayışsız bir tavır içine girebilir, dikkatinizi dağıtan durumlar yüzünden eviniz ve ailenizle ilgili konularda iletişim sorunları yaşayabilirsiniz.

TERAZİ: Bu ay  iletişim yetenekleriniz artıyor. Bu dönemde yakın çevreniz, yakın arkadaşlarınız, kardeşleriniz, iletişim ve eğitimle ilgili olaylarla uğraşmanız veya sık sık kısa yolculuklara çıkmanız gerekebilir. Çevrenizde oldukça dikkat çekici olacağınız bir dönemdesiniz. Bunu atrı veya eksi olarak hissettirmek sizin elinizde Cesaretinizin kırılacağı günler, dikkatli olun ve kendinize olan güveninizi yitirmeyin.

AKREP: Bu ay gelirlerinizde artış söz konusu olacak. Fırsatları değerelendirebileceksiniz. Yeni bir ilişki söz konusu olabilir. Dikkatli davranmalısınız. Karşınızdaki kiinin yaklaşımı olumsuz olabilir.

YAY: Kasım ayında  iletişim becerilerinizi artacak ve çevrenizle de rahat ilişkiler kuracaksınız. Bu ay her zaman olduğunuzdan çok daha sevimli ve sıcak olacaksınız. İstediğiniz her konuda kendinizi gösterebilir. Hayata geçirmeyi düşündüğünüz projelerinizi hem dostlarınıza hem de önem verdiğiniz yönetici konumunda kişilere anlatabilirsiniz.

OĞLAK: Kasım ayında  kontrolü elinizden kaybedebilirsiniz. Duygu ve düşüncelerinizi ifade etmekte sıkıntı yaşayabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Sezgilerinizle değil, mantığınızla hareket etmeniz gereken olaylar yaşayacaksınız.

KOVA: Kasım ayında son derece hareketli faaliyetler içinde olacaksınız. Olanakları değerlendirebilirseniz, iş yaşamınızda büyük ilerleme kaydedebileceksiniz. Yeni projeleri hayata geçirme zamanı. Bu dönemde iletişim becerileriniz arttığı için çevrenizle de rahat ilişkiler kurabileceksiniz. Maddi konularda dikkatli hareket etmeli ve her türlü aşırılıktan uzak kalmalısınız.

BALIK: Eğitimle ilgili konularda ilerleme sağlayabilirsiniz. Yabancılarla birlikte çalışmalar yapabilirsiniz.  Sevdiklerinizle ilgilenebilir ve mutluluğunuzu ilgilendiren önemli adımlar atabilirsiniz. Yayıncılık alanıyla bağlantılı çalışmalarınız öne çıkabilir. Evle ilgili hedeflerinizde zorlanabilir, ilişkileriniz yüzünden kısıtlanmış hissedebilirsiniz.Instagram

Leave A Response

*