Kinerase Kinetin ile kırışık ve çizgilere veda edin


Yılların geçmesiyle beraber cilt üzerinde gözle görülür yaşlanmalar belirir. Özellikle göz çevresi ve boyunda ortaya çıkan bu çizgilerden kurtulmak için bitkilerden yararlanabilirsiniz. Bitkisel özlü kremler sayesinde kırışıklıklarınızı ve çizgilerinizi azaltabilir, yeni oluşumların önüne geçebilirsiniz. Ayrıca güneşin zaralarından dolayı oluşan kahverengi lekelerden de kurtulabilirsiniz. İçeriğinde bulunan mavi anemon çiçeğinin etkisiyle artık daha genç bir görünüme kavuşmanız mümkün.

Kinerase cilt bakım kremi cilt kuruluğuna ve elastikiyet kaybına da son verir. İçeriğinde bulunan aktif moleküller:

Kinetin (etkin dozda)
Kollajen
C vitamini
Pantenol
Aloe Vera

Kinerase Kinetin Cilt Bakım Kremi, cildinizin sağlığını korumaya, yaşlanma ve güneşe bağlı hasarları düzeltmeye yardımcı olur. Kırışıklıklara, çillere ve ciltteki güneş lekelerine karşı etkili olduğu kanıtlanmıştır Su kaybını azaltan bariyer mekanizmasına etki ederek, cildin nem tutma yeteneğini %25 oranına dek artırır. Parfüm içermez ve cilt gözeneklerini tıkamaz.

Genç ve çizgilerden kurtulmanın bedeli ise, 210TL. Taksit imkanları da olan bu krem ile çizgilere ve kırışıklıklara veda.

Bu arada mavi anemon çiçeğinin yağını kullanarak, cildinize sürerek ve sürekli tatbik ederekte kullanabilirsiniz. Aksu Vital’de satış fiyatı ise;  12 tlInstagram

Leave A Response

*