Kırışıklıklarınızdan kurtulmak mümkün


Yüzünüzdeki kırışıklıklar her geçen gün artıyor ve bundan rahatsız mı oluyorsunuz? Yaşanmışlığınızın kanıtlarını silmek mi istiyorsunuz?

Zaman içinde deri incelir ve esnekliğini  yitirir. Elbette çevre faktörleri, sigara, beslenme en önemli nedenlerindendir, cildin yaşlanmasının. Sizi rahatsız eden bu durumdan kurtulmak istiyorsanız, bunun yolları var.

DERMO KOZMETİKÜRÜNLER, dolgu, botoks, plastik cerrahi gibi kurtarıcılar mevcut artık. Yaşlanmak neredeyse tarihe karışıyor.

Dermo kozmetik ürünler yaşlanmayı geciktiriyor. Kırışıklıklarınızla savaş verip, uygun ürünlerle gençleştiriyor. Ancak bunu uygularken mutlaka bir dermotolog gözetiminde kullanmak gerekir.

BOTOKS ile  alın bölgesi ve göz etrafındaki kazayağı görünümünün giderilmesi sağlanır. Yılda en az iki defa uygulamayı yaptırmak gerekir.

LAZERLE, nonablatif lazerlerle derinin dermis denilen alt tabakasında oluşan ısı etkisiyle yeni kolajen ve elastin sentezi sağlanır. Düzenli aralıklarla birbirini takip eden birkaç uygulama sonrasında deri daha sıkı ve canlı görünür.

PEELİNG ile , yani yüzeysel soyma işlemi ile derinin üst kısmı soyularak, yeni hücre oluşumu sağlanır. Cilt adeta yenilenerek, pürüzsüz hale gelebilir.

Tabi ki bu yöntemlerin dışında dikkat etmeniz gereken noktalar var:

  • Güneşten koruyucu kreminizi mutlaka güneşe çıkmadan önce sürün. Kış aylarında bile.
  • Direkt güneş ışığına çıkmayın. Gözlük, şapka kullanın.
  • UVA+UVB filtreli 15 ya da 30 koruma faktörlü ürünleri mutlaka kullanın
  • Nemlendirici kullanmayı ihmal etmeyin.
  • Sigara ve alkolden uzak durun
  • Yağlı, şekerli gıdaları mümkün olduğunca az tüketin.


Instagram

Leave A Response

*