Kolay yoldan incelin


Özellikle bel ve basen çevresindeki yağlardan kurtulmak ve portokal kabuğu görünümünden uzak olmak istiyorsanız; DERACIN‘i deneyin. Deracine X-Tra ile hızlı vekolay inceleceksiniz. Serum ve selülit kremini kullanarak arzuladığınız inceliğe ulaşabilirsiniz.

Bir diğer  krem ise; NuSlank® X-TRA GEL

Bölgesel fazlalıklar kişinin yaşına ve boyuna göre normal görünüm ve kiloda olan bir kişinin vücudunun sadece belirli yerlerinde oluşan ve depolanan yağ birikimleridir.Bu daha çok vücudumuzdaki yağ dağılımı ile ilgili bir durumdur. Giyinikken çok ince gibi görünen bir bayanın bikini ile belden aşağısının üstüne oranla daha geniş yada kalın olduğuna çok sık rastlarız.Bunun tam terside mümkündür, yani bacakları çok ince olduğu halde mide, bel, karın bölümünde yağlanma olanlarda vardır.  Vücudumuzdaki bazı bölgelerin daha fazla yağlanması, bu bölgelerde yağ hücrelerinin sayısı ve hücre büyüklüğünün fazla olmasıdır. Kadınlarda bölgesel yağlanma genellikle karın, bel, basen, kalçalar, iç uyluk, dış uyluk, diz içi,üst kolda meydana gelir. NuSlank X-Tra Gel, bölgesel incelmeye yardımcı olarak, göbek , bel, basen bölgelerinizdeki yağlanmalardan kurtulmanıza yardımcı olur. Fiyatı 90 TL

Bölgesel İncelme Tabi sadece bu ürünlerle kalmamalı ve egzersizlerinizi yapmalısınız. Bu hem sağlığınız çin, hem incelmeniz için gerekli.



Instagram

Leave A Response

*