Korse ile zayıflayın ve güzelleşin

Fazla kilolarınız yüzünden bedeni saran kıyafetler giymekte zorlanıyor musunuz? Fazla kilolarınızdan kurtulmak mı istiyorsunuz? Korselerden yardın alın. Sizi olduğunuzdan kat be kat incelteceği gibi, istediğiniz model dar kesimli elbiseleri de giyebilirsiniz. Üstelik korsa kullanarak, fazlalıklarınızdan zaman içinde kurtulmanızda mümkün.

Geçmişte kadınlar hem daha ince hem de daha seksi görünmek için acılara katlanarak korsenin dik durmasını sağlayan balina kemiklerinden yapılmış çubuklu korseler kullanıyorlardı. Bu acı vermesine veriyordu ama güzel görünmek için katlanıyorlardı. Oysa günümüzde korsenin dik durmasını sağlayan sert ama sert olduğu kadar yumuşak ve bedeni acıtmayacak ürünlerle yapılıyor.  Elbette sürekli kullanım için sağlıklı değil. Ama özel günlerinizde ya da canınız çektiğinde şöyle incecik , bel ve göğüs altı bölümünüzdeki fazlalıklarınızdan kurtulup,  ince belli görünmek istemez misiniz?

Bu arada kilo vermenize yardımcı olmak, doğum sonrası sarkan karın kaslarınızı forma sokamk içinde  korsede kullanabilirsiniz. Günümüzde lateksten üretilmiş, kan dolaşımını sağlayan korseler var.

Ayrıca basenlerinizi sıkı gösterecek çorap korseler, ya da kıyafetinizi tamamlayacak hem korse hem büstiyer seçenekleri mevcut.

korseler

 

korse-33

 

korse-bel

 

korse-kalca

 

korse-hmInstagram

Leave A Response

*