Koton’da 2012 Sonbahar – Kış Modası

 

Koton daha yaz modasını bitirmeden, 2012 Sonbahar – Kış kreasyonlarını modaseverlerin beğenisine sunmaya başladı bile.

 

Daha çok uzun süreceğe benzeyen bu sıcak yazın ardından sonbahar modasının apayrı renkler ile karşımıza çıkacağından şüphemiz yok. Bu yaz özellikle sıcak renk tonlarının ağırlık göstermesi üzerine, Sonbahar – Kış modasında ise soğuk renk tonları ağırıkta olacağa benziyor.

Koton her zamanki gibi klasik ama gösterişli çizgisini koruyor. Daha çok siyah ve mavi renklere ağırlık veren 2012 Sonbahar – Kış kreasyonlarında ürün olarak daha çok elbiseler karşımıza çıkıyor. En soylu renk olan mor ve tonları da bu kış üzerimizi süsleyecek renkler arasında.

 

Koton’un kendi online alışveriş sitesinin olmamasına karşın, birçok özel alışveriş kulübünde çeşitli kampanyalarına rastlamamız mümkün. Markafoni, Trendyol, Daybuyday ve 1V1Y siteleri bunlardan sadece birkaçı. Ancak alışveriş kulüpleri, sınırlı zaman aralıkları ile kampanyalarını sürekli değiştirmekteler, bu nedenle sürekli olarak takip etmek gerekiyor. Ancak her sayfayı tek tek ziyaret etmenize de gerek yok aslında. Fırsat takip sitelerinde tüm özel alışveriş kulüplerinin kampanyalarını görmek ve karşılaştırmak mümkün. Örneğin İndirimlr.com sitesinin 1V1Y – Bir varmış Bir Yokmuş (http://www.indirimlr.com/ak/1v1y-bir-varmis-bir-yokmus/) sitesi için barındırdığı profil sayfasında, sitenin tüm özel kampanya ve fırsatlarını tek sayfada görmek mümkün. Ayrıca tek tıkla mağazaya gidebilir ve online alışverişinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.Instagram

Leave A Response

*