Kürk Yaka ve Yelek Modası

 

Geçtiğimiz sezonda olduğu gibi bu sezonda yakalarda, elbiselerde, ayakkabı ve yeleklerde kürk detayı dikkat çekiyor. Hem sıcaklığı, hem şıklığı ile kıyafeti tamamlıyor. Elbette önerimiz imitasyon olanlardan yana. Asla gerçek kürk kullanmmanızı dileyerek, örnekler sunuyoruz.

Yakalardaki kürk detayı oldukça dikkat çekici. Soğuk kış günlerinde boynuzu  koruduğu gibi eski model kaban ya da kazaklarınıza yeni bir form kazandırıyor.

Tanınmış markaların koleksiyonlarında da gördüğümüz kürk detaylı kıyafetleri kolaylıkla kendinizde kıyafetinize adapte edebilirsiniz. Alacağınız yakayı ya da eski giysilerinizdeki kürkü bunun için rahatlıkla kullanabilir ve giysilerinizle kombinleyebilirsiniz. Örnekler aşağıda..

Örgü yeleklerinizde ve kazaklarınıza kürk yakalar ilave edebilir ve giysinizin havasını değiştirebilirsiniz.

 

 

 

Elbette sadece kaban, mont ve elbiselerde değil, çizme ve çantalarda da kürk detaylarına sıklıkla bu sezon rastlayacağız ve kullanacağız.Instagram

1 Comment on this article. Feel free to join this conversation.

  1. serap seçkin , 12:35 -

    dilerim insanlar gerçek kürk kullanmaz sadce imitasyon seçer. Yoksa bu kürklü giysileri giyen herkes bir katildir. Ben de kürkü çok seviyorum ama asla gerçeğini değil.:)

Leave A Response

*