Kuru Ciltler için Fırsat Ürünleri

Kuru bir cildiniz varsa, biraz uğraşmanız gerekecek: Cildinizin iyi bir neme ihtiyacı vardır. Nemlendirmeyi sağlarken, cildinizin canlı ve ışıl ışıl olmasını istiyorsanız, yeni çıkan ürünlere bir göz atın.

Balerin kozmetik‘te cilt bakım ürünlerini oldukça indirimli fiyatlara almak mümkün.

Diadermine Nemlendirici Temizleme Sütü Kuru Ve Hassas Ciltler İçin 200ML  11 TL
Suya dayanıklı makyaj dahil olmak üzere cildin temizliğini yapar. Dermo-Lipid-Activator ve Pro-Vitamin B5 ile cildi nemlendirirken, besleyicilerle cildi dış etkenlere karşı korur.


Cilt sağlığını korumanın en önemli yollarından biri, cildin düzenli olarak temizlenmesidir. Önemli olan cildi sadece suyla temizlemek değil, doğal pH değerini bozmadan, tozlardan, mikroplardan, kir ve zararlı bakterilerden arındırmaktır. Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise bu temizleme işlemi sırasında cildin neminin azaltılmamasıdır.

Temizleme işlemlerinin yanı sıra cildin doğal nem dengesini koruyabilmesi için ona ihtiyacı olan nemi vermek gerekir. Günlük nemlendirmeyle cilt beslenir, yumuşar, sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm kazanır.

Murad Kızarık Ve Hassas Ciltler İçin Bakım Jeli 50ML Balerin Kozmetik fiyatı; 143TL
Kızarık ve hassasiyet problemi olan ciltleri gün boyu kuvvetlendirmeye,  yenilemeye, korumaya ve tedavi etmeye yardımcı olur. Goji Berry Özü: Kurumuş ve pul pul dökülen cilt dokusunu iyileştirmeye yardımcı olur.
Azeleic Asit: Cildin elastikiyetini ve nemini arttırıcı etkiye sahiptir. Ciltteki kızarıklığı ve tahrişi azaltmaya yardımcı olur.
Zinc Oxide ve Peppermint Leaf Özü: Kızarıklık problemi olan ciltleri yatıştırmaya ve ciltteki hassasiyeti ve acıyı azaltmaya yardımcı olur.

Olay Daily Facials Suyla Köpüren Temizleme Mendilleri Normal Ve Kuru Ciltler İçin Yedek 28’li  14TL

Roc Demaquillage Actif Skin Toner Kuru Ciltler 200ML
Sağlıklı bir cildin ilk şartı, mükemmel cilt temizliği. Cilt bakımına yardımcı olmak, cildin doğal güzelliğini ve gençliğini korumak için, RoC Laboratuvarları herkesin kullanabileceği etkili bir cilt bakımı programı geliştirdi. Mükemmel bir temizlik, cildin nefes almasını ve diğer cilt bakım ürünlerinden en iyi şekilde yararlanmasını sağlar

Kuru ciltlere esneklik ve yumuşaklık kazandıran tonik. Cilde yumuşaklık ve nem sağlar. piyasa fiyatı 35, 31TL Balerin Kozmetikte 30TLInstagram

Leave A Response

*