Lady Diana’nın elbiseleri satılıyor

Lady Diana’nın Beyaz Saray resmi davetinde giydiği ve John Travolta ile dans ettiği elbise açık arttırmada satıldı. 240.000 Euro’ya satılan elbisenin yanısıra Diana’nın 1992 yılında Hindistan’a Diana’nın bir resmi ziyaret için yapıldı bir Catherine Walker imzalı işlemeli pembe ipek gece elbisesi ve bolero 66.000 £ için satıldı.

 PRINCESS DIANA DANCES IN GOWN WITH JOHN TRAVOLTA IN 1985 FILE PHOTO

A Catherine Walker işlemeli pembe ipek elbise ve bolero…Diananın Hindistana devlet ziyareti için yapılmıştı 1992 de… 66,000 sterline gitti..

diana-pembe

Elbiseler esasında Diana tarafından hayır yardımı yapmak için satılmış boşanmadan sonra bazı diğer elbiselerle… …
Onları Amerikalı Maureen Rorech Dunkel almış uzun vadeli yatırım için.. Fakat Diana’nın 97 de ölümünden sonra hayır işlerine yatırmak için satmaya karar vermiş…

Bu seyahatte prensesin meşhur fotosu çekilmişti.. Taj mahal’ın dışında yalnız otururken.

Diana

Bir siyah kadife akşam gecelik/sabahlık  .. prenses bunun içinde fotoğraflanmıştı Testino tarafından.. Kensington sarayında bir Vanity Fair fuarı için… Ölümünden kısa süre önce…… 108,000 sterlin karşılığı satıldı.
Boşandıktan sonra giydiği 10 elbiseden biri

vanity-fuar-diana

 

Bir diğer elbise Fransız doğumlu modacı tarafından… şarap rengi kadife işlemeli .. Diana’nın Kore’ye 1992’de  devlet ziyaretinde giydiği   elbise 50,400 sterlin’e satılmışç

diana-bordoInstagram

Leave A Response

*