Lilabella Fırsatları İle Tanışın

Yeni bir online alış veriş sitesi açıldı… lilabella.com.. Dünyaca ünlü markaları, genç tasarımcıları biraraya getiren yeni bir oluşum.Siz de seçilmiş, farklı tasarımları tercih ediyorsanız bir göz atın..

Üyeleriyle adeta bir arkadaşlarıymışçasına iletişimde olacak sitede, onların yorumları doğrultusunda istedikleri kadın, erkek, çocuk marka ve ürünleri ile ev aksesuvarlarına yer veriliyor. Ayrıca Los Angeles merkezli eksper alışveriş ekibi dünyanın farklı noktalarından lilabella dostları için ürünler araştırıp onlarla buluşturuyor.

“Lilabella friends’ picks” bölümünde lilabella.com’un beğendiği  stil sahibi kişilerin, moda editörlerinin, tasarımcıların yaşam tarzlarıyla ilgili cevapları ve ürün seçimleri yer alıyor. Milano’da hazırlanan blog bölümü, restorantlardan spalara kadar farklı önerileriyle alışveriş yaparken şehrin temposunu yansıtan küçük ipuçlarını da sunuyor. Çok yakın zamanda gerçekleştirilecek “Lilabella YoungArts” bölümündeyse genç tasarımcılar, amatör sanatçılar ürünlerini üyelerle buluşturacak.

Lilabella.com’da ilk olarak Tory Burch, Michael Kors, Ralph Lauren, Coach, American Apparel, Victoria’s Secret, DKNY, Calvin Klein gibi markaların ürünleri yer alıyor.

Instagram

Leave A Response

*