Liposuction kesin çözüm değil

liposuction-1Kalçalarınızın sıkı ve selülitsiz olması hayal değil. İstediğiniz bacaklara ulaşmanın bir kaç yolu var…

Liposuction ve  Fransız yöntemi Ona Slim

Liposuction yöntemi en tercih edilen yöntem elbette. Ama bunun yüzde yüz sonuç vermesi de biraz genetiğe ve yaşa bağlı. Liposuction, deri altına yerleştirilen bir tüp ve güçlü bir vakum aracılığıyla yağların emilmesi sağlanıyor. Ancak son zamanlarda yapılan araştırmalar bu yöntemin kalıcı bir çözüm olmadığı yönünde.

Colorado Üniversitesi araştırmasına göre, liposuction yaptırdıktan bir yıl sonra, karın, bacaklar ve kalçadan alınan yağlar, vücudun üst bölgesinde, omuzlar, kollar ve midede yeniden ortaya çıkıyor.

Liposuction yaptırmadan önce bir kere daha düşünmek gerekir. Sadece alınan yağların geri gelmesi değil, uzman olmayan kişilerin elinde bağırsak delinmesine bağlı kan zehirlenmesine de sebebiyet verebilir. Aman dikkat! Güzelleşeceğim derken sağlığınızdan olmayın.

Bacakları şekillendirip selülitten kurtulmanın son çarsi Fransız yöntemi Ona Slim…  Los Angeles’ta bulunan Ona Spa’da uygulanan “Vücut İnceltici Kriyo-Termi”, yağ yakımını hızlandırarak vücuda şekil veren 75 dakikalık bir Fransız tedavisi. E tabi şimdilik bildiğimiz kadarıyla bu yöntemi Türkiye’de gerçekleştiren bir uzman yok. Varsa lütfen yazımıza karşılık versin,bilgilendirirken, bilgilenelim 🙂

Siz bu yöntemlerin dışında;

Egzersizi ihmal etmeyin,

Bol su için,

Bacaklarınızı biçimlendirmek için ip atlayın,

Doğru beslenin. Yağlı gıdalardan uzak durun.

BİÇİMLİ BACAKLAR İÇİN…

 Instagram

Leave A Response

*