Londra Moda Haftası.. Muhteşem Defileler

Ünlü Türk modacı Bora Aksu 2011 yılı sonbahar- kış koleksiyonuyla Londra’da muhteşem bir defile düzenledi. Londra Moda Haftası’nda çok sayıda tasarımcının koleksiyonu bulunuyor. Bu tasarımcılardan biri de Bora Aksu…

Bora Aksu’nun bu koleksiyonunda ağırlıklı renk siyah ve gri. Çok sayıda elbiseye yer verilen koleksiyonda, el örgüsü motiflerde dikkat çekici bir şekilde kullanılmış. Kontrasların dengesi, kara romantizmi oldukça başarılı bir şekikde birleştirmiş ve oldukça farklı bir koleksiyon ortaya çıkmış.

Cool İngiliz kadınının karakteristik markası Jaeger London, Londra Moda Haftası’nın ikinci gününde podyum şovunu yapanlar arasındaydı. 2011 sonbahar kış koleksiyonunu sergileyen Jaeger London, seyahat, tarih ve İngiliz imparatorluğundan ilham almış.

Stockholm’lu androjen marka Acne, Londra Moda Haftası’nın üçüncü gününde 2011 sonbahar kış koleksiyonlarını sergileyenlerden biriydi. Yerlere kadar tül etekler, metalik deriler, büyük beden biker ceketler, yamalı pantolonlar; hepsi, işlevsel kalıplarla hazırlanmış koleksiyonun öne çıkan detaylarındandı.

Henry Holland ve House of Holland‘ı Londra Moda Haftası’nın ikinci gününde 2011 sonbahar kış koleksiyonlarını tanıttı. Renkli,  cesur,  iddialı, desenli…Instagram

Leave A Response

*