Lüks Sevenlerin Yeni Adresi AlaMarka


İnternet üzerinden online alış veriş  hem tüketici hem üretici ve dağıtıcı firmalar için yeni bir oluşum  sayılabilir, Türkiye’de. Pek çok firma ünlğü markaların ürünlerine çok cazip fiyat ve fırsatlarla tüketicinin ayağına getiriyor. Böylelikle iş yaşamından zaman bulamayanlar ya da çocukla, evle ilgilenmekten alış veriş yapmaya zaman ayıramayanlar kolay ve avantajlı alış verişin keyfini çıkarıyor.

Limango, Markafon,  Modaevinizde gibi fırsat sitelerine bir yenisi eklendi.
“AlaMarka”

Türkiye’de hızla yayılan özel alışveriş kulüplerine yeni bir açılım kazandı. Alamarka kampanya ve boutique olmak üzere iki farklı seçenek sunuyor. Kampanya bölümünde klasik özel alışveriş kulüpleri gibi birçok markayı %80’ne varan indirimli fiyatlarla alışveriş tutkunlarına sunarken, boutique bölümünde ise seçkin hizmetleri ve lüks markaların sezon ürünlerini indirimli fiyatlarla marka tutkunlarıyla buluşturuyor. Ayrıca Haute couture tasarımcıların da tasarımlarına yer verecek olan alaMarka böylece moda severlerin özel tasarımcılarla buluşmasına vesile olacak.

Araba, helikopter, jet kiralama gibi özel hizmetler de veren alaMarka bu özelliğiyle de diğer özel alışveriş sitelerinden ayrılarak ayrıcalıklı olduğunu kanıtlıyor.Instagram

Leave A Response

*