Makyaj hatalarına dikkat

Güzelsiniz, herşeyiniz tam. Kıyafetinizden makyajınıza.. Yani siz öyle olduğunu düşünüyorsunuz.. Durun çıkmayın dışarıya. Gelin birlikte kontrol edelim.

Tırnaklarınız.. Bir bakın tırnaklarınıza.. Ojeniz düzgün sürülmüş mü? Uçları çıkmış mı?  Aceleniz var böyle çıkayım demeyin. Hemen yama yapın.Üzerine de deri yumuşatan yağınızı sürün. Tamam işte, bu sizi kurtardı.

Cildiniz ne durumda? Renk farklılıkları var mı? Gene durun… Bu şekilde dışarı çıkmak doğru olmaz. Çözüm ise basit: Yüzünüze bronz bir pudrayı sürün. Göz altı halkaları için mutlaka bir kapatıcıdan yardım alın. Dikkat edin çok açık renk kapatıcı daha kötü sonuçlar doğurabilir.

Sıcak ve nemin etkisiyle makyajınızın hemen akmasından ve cildinizin parlamasından mı yakınıyorsunuz? Önce makyajınıza başlarken, yağsız formüllü bir nemlendirici uygulayın. Üzerine sabitlemek için bir pudra geçin İşte bu kadar. Yaz günlerinde fondötenden uzak durmaya çalışın.

Rujunuz ne durumda? Dikkat edin dişlerinize bulaşmış bir rujla dışarı çıkmayın. Dişlerinizde ruj varsa bunu temizleyin, daha sonra pamuk çubuğun ucunu vazelin batırarak dişlerinize hafifçe gezdirinm. Bu uygulama rujun dişlerinize bulaşmasını engeller

Tüm bunları yaptıktan sonra, dilediğiniz yere çıkmaya veya sevdiğinizi, eşinizi karşılamay hazırsınızInstagram

Leave A Response

*