Markaların Yeni Sezon 2013 Koleksiyonları Etkileyici

 

Fabrika, Beymen, Limon Company, Divarese gibi ünlü markaların yeni sezon ürünlerine göz attık.

Fabrika; farklı tonlarda hareketlendirilen parçalarla Fabrika kadınının stili ortaya çıkarmayı başarmış. Koleksiyonun ana hatlarında geometrik desenler, kuplar yer alırken, renk olarak mor ve laciverti tercih etmiş.

Fabrika 2013

 

Beymen Business yeni koleksiyonunda geçmiş moda akımlarını yorumlayarak, yeniyle buluşturuyor. 70’li yılların bol paça pantolonları ve vatkalı geniş omuzlu bluzları, 90’lı yılların iri ceketleri, geometrik desenlerde şifon bluzları ile Beymen stilini benimseyenlere çok farklı modeller sunuyor.

 

Beymen Business 2013

 

Koleksiyondaki toprak tonları  turuncu, bordo ve haki dikkat çekici. Desenleri ve feminen kesimleriyle dikkat çeken penye ve jarse baskılı elbise modelleri, platform ayakkabılarla kombinlendiğinde Beymen Business kadınının zarif tarzını ön plana çıkarıyor.

Divarese markanın çok farklı materyallarini kullanmış. Rahat, şık.. Günün her saatine uygun bir ayakkabıyı bulacağınız adres. Siyah, kahverengi, mor ve tabanın her tonu yeni koleksiyonunda mevcut. Yılan derisi ve krokodil gibi hayvan desenleri ağırlıkta. Erkek kolaksiyonunda ise ağırlıklı olarak terch edilen renk; kahverengi ve siyah.

 

Divarese 2013

 

Limon Company yeni sezonda doğallığı öne çıkarmış. Sade ve net çizgiler göze çarpıyor. Yeşilin tüm tonlarının yanısıra hardal, bordo ve lacivert hakim. Sezonun trendi zımba ve zincir detaylarla hareket kazanan etek ve pantolonlar. Elbiseler ise hırkalarla harika bir kombine oluyor.

Limon Company 2013

 

 Instagram

Leave A Response

*