Mart ayı astrolojiniz

astrolojiKOÇ : Koçların maddi sıkıntıları ayın ikinci yarısında sona erecek. Ufukta yüklü  bir para görünüyor. İkili ilişkilerinizdeki gece gündüze dönüyor, fırsatı değerlendirebilirseniz. Geçmişi bir taraf bırakıp, geleceğe odaklanmalısınız.

BOĞA: Evlilik kararında olanlar için tam zamanı. Bu dönemde alacağınız kararlar yaşamınızı olumlu etkiletecek. Kariyerinizde olumlu gelişmeler var. Uzun süredir beklediğiniz işi alacaksınız ama etrafınızda sizi çekemeyen insanlara dikkat edin ve adımlarınız sağlam atın. Evki boğaları bu ay sorunlar ekliyor. Üstesinden gelebilirsiniz. Sorunu karşınızda değil, kendinizde ararsanız, çözüme de ulaşırsınız.

İKİZLER: Psikolojik sıkıntılarından kurtulmanızın tek yolu bir uzmandan yardım almanız olacak. İlşkinizde ve iş yaşamınıdaki sorunlar sizi çıkmaza sokuyor. Bu ay bu sorunları atlatmak için adım atacaksınız. Yer değişikliği olabilir.

YENGEÇ:  Kafak. Patronunuzla sürtüşmeler yaşamamk için, attığınız adımlara dikkat etmelisiniz. Duygusal yaşamını yoluna giriyor ve uzun süreli bir beraberlik kararı alıyorsunuz. Konut ya da araa almayı düşünüyorsanız, ertelemeniz sizin için daha hayırlı olacaktır.

ASLAN: Artık kendinize gelin. O kadar salmışsınız ki, çevrenizde olup itenleri görmüyor ve sevdiklerinizi üzüyorsunuz. Sağlık sorunlarınızı gidermek için mutlaka doktora başvurun. Sona eren ilişkinin ardından bakmak yerine yaşamınıza tekrar yön vermek için atılım yapın. Maddi sıkıntılarınız ayın ikinci bölümünde sona erecek,

BAŞAK:  yıpranmanıza neden olur. Doğru olan sadece siz değilsiniz. Dünya sizin etrafınızda dönmüyor. Herkes kendi hayatının başrolünü oynar ama siz diğer hayatlarında baş rolünde olmak istiyorsunuz. Negatif tavırları bir kenara bırakın ve hemen şimdi nedensiz üzdüğünüz insanı arayıp, özür dileyin. İş yaşamınız yapacağınız atılımla hareketlenecek.

TERAZİ:  Kariyer hırsı şu anki durumunuz daha da kötüye götürebilir. Bencilliği bir kenara bırakın ve çevrenize bir bakın. İş yaşamınızdaki insanları negatif etkilemeniz sizin için eksi puan. Aşk yaşamınıda bu ay hareketlilik var. Yeni bir aşk ya da yarım bir aşk alevleniyor.

AKREP:  Kendinizi sürekli yargılamaktan vazgeçtiğiniz takdirde başarı sizi bulacak. Şıp sevdilikten vazgeçip, bağlanmanın zamanıo geldi geçiyor. Karşınızdaki kişiyi hak etmek için çaa sarfedin. Bu ay sonu yapacağınız yolculuk gelecek planlarınızı şekillendirecek.

OĞLAK: Siz her işin kolayına kaçan oğlaklar, sorumluluklarınızı yerine getirmeyi,inizden dolayı çevrenizdeki insanları üzüyorsunuz. Önünüzde çok önemli bir sınav var. Çalışmalısınız. Aşk bitti diye kendinizi ve etrafınızı üzmek yerine yaşama dönün ve sorumluluklarınızla başlayın.

KOVA: Başkalarının so. Yardımseverliğinde sınırı var değil mi? Kendinizi yıpratmayın ve kendinize ayırın. Sinemaya gidin, yolculuk yapın ma kendinizle olun. İş yaşaınıda olumlu gelişmeler olacak. Fırsatları iyi değerlendirirseniz, ay sonunda yüzünüz gülecek. Aşk yaşamınız hareketleniyor

BALIK: ak. Dolayısıyla sıkıntılşarda öyle. Ama bunu sürekli kafaya takarsanız, her gününüz bugün olmaya devam eder. u ay ticaret merakınız artacak. Yeni atılımlar için planlar yapacaksınız. Ama bu arada sevdiğinize zaman ayırmayı da unutmayın. Kuruntulardan uzaklaşın. Eleştirinin dozunu iyi ayarlayın ki kırıcı olmasın. Ayın son haftası yapacağınız seyahat  yeni kararlar almanıza neden olacak.

2013Instagram

Leave A Response

*