Mayo Seçimine dikkat

Önümüz yaz.. Hanımlar bikini ve mayo seçimleri yapmaya başladılar bile. Kilolarından kurtulup, düzgün bir fiziğe bürünmek için de diyetler, egzersizler… Oysa kendiniz bu kadar zorlamanıza gerek yok. Doğru seçimle vücudunuzda dikkat çekmesini istemediğiniz yerleri gizleyebilirisiniz.

Sorununuz karın bölgesi ise, seçiminiz, koyu renk boyuna çizgili ya da verev desenli mayolar olmalıdır Ayrıca mayolarda bu yıl yan taraflar delikli olanlar çok revaçta. Bu modeller tam da sizin için. Dikkati yan taraflara vereceği için, karın bölgeniz göze batmayacaktır.

Kalçalarınız geniş mi?..Kalça ve baldırlarınız çok geniş ve yağlı ise, küçük gösternek için koyu renk alt ve açık renk üst seçin. Bu dengeleyecektir. Çok üçgen modellerden uzak durun. Bu çirkin bir görüntü de sergileyecektir. Siyahtan vazgeçmeyin…

Küçük göğüsleriniz mi var?.. Göğüslerim daha büyük görünsün diyorsanız, boyundan bağlı modelleri deneyin. Her tip model küçük göğüslü hanımlara yakışacaktır. Ama dolgun görünsün diyorsanızi iri desenler tercih etmelisiniz. Geometrik desenlerde iri görünmesini sağlayacaktır. Küçük göğüslü kadınlar, hemen hemen hangi modeli beğenirlerse giyebilirler. Son yıllarda yeniden çok moda olan boyundan bağlamalı üçgen ve straplez bikinileri rahatlıkla giyebilirler.  Ancak göğüsleriniz normalden bir hayli küçükse, içi dolgulu, push-up’lı sutyenleri, balenli ve süngerli modelleri tercih etmelisiniz.

Gövdeniz kısa mı?Kısa gövde bacak boyunuzu uzun gösterir. Ama mayonuz ıslandığı zman bunun tam terside olabilir. Bu nedenle 2 parçalı mayoları tercih edin. Alt tarafta ince çizgilerin olduğu modellerde uygundur.

Beliniz kalın mı?Beliniz vücudunuza göre kalınsa, ince gösternek için koyu renk tercih etmeli ve bikini yerine mayo giymelisiniz. Verev desenler belinizi olduğundan ince gösterecektir.  Drapeli mayolarda belinizin daha iince görünmesine yardımcı olırlar. Yan tarafları delikli mayolar sizi daha ince gösterecektir.

Göğüsleriniz büyük mü?Kesinlikle üçgen kesimli mayo ve bikinilerden uzak durmalısınız. Bu hem büyük gösterecek, hem de kenarlardan taşacaktır. Bikininizin üstü kapalı olursa bu göğüslerinizi toparlar ve daha küçük gösterir. Kruvaze kesimleri deneyin ve iri desenlerden uzak durunInstagram

Leave A Response

*