Modanın Değişmezi Leopar Desenler Nasıl Kullanılır

Modanın değişmez ve her dönem kabul gören deseni hiç şüphesiz leopar desenler… Sofistike ve seksi… Doğru ve yerinde kullanıldığında çok şık, yanlış kullanıldığında ise, giyen kadını yere batıran leopar desenli giysileri ve aksesuarları nasıl kullanacağınızı biliyor musunuz? İşte detaylar..

Leopar deseni çok seviyor olsanız da sakın ha boydan aşağı bu desene bürünmeyin. Çanta ve ayakkabılarınızda kullanıyorsanız, giydiğiniz kıyafetin rengi tek olmalı. Karışık, desenli giysilerle asla birlikte kullanmamalısınız.

Leopar kaban ve montlar, deve tabanı, krem ve kahverengi pantolonlarla çok hoş kombine olabilir.

Leopar desenli bir fuları jean pantolon ve ceketlerle kullanabilirsiniz.

Leopar desenle yeni stiller yaratabilirsiniz. Fular, eldive ve şık leopar küpeler, mavi ve tonları kıyafetlerinizle bütünlük sağlar.

Leopar desenli giys,leri ve aksesuarları kullanırken, vücudunuzun kusurlu yerlerine dikkat etmelisiniz. Örneğin eğer göğüsleriniz çok büyükse asla üst giysilerde bu deseni kullanmayın, daha fazla büyük görünmesine neden olur. Ya da bacaklarınız çok kalınsa bu desende taytlardan uzak durun. Kulaklarınız büyükse leopar desenl, küpe takmayın. Kalçalarınız çok genişse eteklerde kullanmayın.Instagram