Butigo.. Müşteri Memnuniyeti, Online Alış -Veriş

Online moda alış veriş sitelerine hergün bir yenisi ekleniyor. İnsanlar koşuşturmaca içinde kolayca alış verişin keyfini PC başından yapmayı tercih ediyorlar.

Pek çok online alış veriş sitelerinin içinde biri var ki, gerçekten müşteri memnuniyetini tam olarak sağlıyor.. BUTİGO..

Butigo sizin tarzınıza uygun seçim yapmanızda yardımcı oluyor. Stilinize göre ayakkabı, çanta ve aksesuar alabildiğiniz site  Butigo aldığınız ürünü geri değiştirme garantisi de veriyor. 

Butigo’nun internet alış-verişine getirdiği yenilikler bununla sınırlı kalmıyor: Butigo ile tasarımcı ve ünlüler tarafından yapılan yorumlarla her ürünün nasıl kullanılacağına dair fikir sahibi oluyor ve Butigo ürünlerini satın alırken yapacağın kıyafet kombinasyonları hakkında modayla iç içe olan editörleri ve ünlüleri  ipuçları veriyor.

Ben hemen kısaca başıma gelen olayı anlatayım…

Butigo’dan aylar önce bir çift ayakkabı almıştım. Ancak ayakkabının modelini beğenmedim ve ayağıma da tam uymadı. Geri iade ettim. Hemen ertesi gün yenisi geldi. Ürün geldiğinde ben şehir dışında olduğum için ürünü hemen deneyemedim. Döndüğümde ise haftalar geçmişti. Aradan bu kadar uzun süre geçmiş olmasına rağmen ayakkabıyı tekrar değiştirdiler.

Konuyla ilgilenen  Tülin Yekdeş Hanım’a da buradan bir kez daha teşekkür ediyorum.

Bu tür bir değişimi ben başka sitelerde rastlamadım. Halkla ilişkileri oldukça kuvvetli. Eğer siz de özellikle ayakkabı, çanta gibi  aksesuarlar almayı düşünüyorsanız, hemen butig’ya üye olun.Instagram

Leave A Response

*