Mutfağınız İçin Dekoratif Çözümler


Yemek yapmayı seven hanımların zamanının pek çoğu mutfakta geçer. Hatta arkadaşlarını, komşularını mutfakta ağırlarlar. Siz de o hanımlardan biriyseniz mutfağınız için küçük ipuçlarını mutlaka değerlendireceksinizdir

Mutfağınızı daha geniş bir alana dönüştürmek elinizde.

Nasıl mı? Minik eklemeler ve çıkarmalarla.

Boş alanları değelendirin. Mutfak tezgahınız çok dolu ve bundan sıkıntı duyuyorsanız, tezgah üstünde iş yaparken bu kalabalıktan şikayetçiyseniz, duvarları, buzdolabınızın üst bölümünü, kapı üstünü değerlendirebilir. Buralara dolaplar ve raflar yaptırabilirsiniz.

Görsel olarak hangisi hoşunuza gidiyorsa seçimini o yönde yapabilirsiniz.

Mutfak masanızı eğer imkanınız varda değiştirebilir, masanın alt kısmını dolaba dönüştürebilirsiniz. Böylelikle pek çok malzemenizi burada bulundurabilirsiniz ve tezgahınızda yer açılır..

Mutfak modelleri ve mekanları eğer küçük ise alanı olduğundan daha büyük gösterebilecek küçük püf noktalarına dikkat etmelisiniz. Seramik tercihiniz ise büyük boyutlu seramik kullanmak yerine, daha küçük boyutlarda seramik kullanmak mekanı daha büyük gösterecektir..

Mutfağınızdaki depolama üniteleri de büyük önem taşır.Bunun için tavana kadar yükselen tezgah üstü dolapları kullanmanızda fayda var.

Eğer mutfağınız müsaitse boy dolapları da kullanabilirsiniz. Mutfağınıza dekoratif objelerle renk katmak isterseniz bazı duvarlara açık raflar monte edebilirsiniz.


 Instagram

2 Comments on this article. Feel free to join this conversation.

  1. Rasim , 00:34 -

    Bir öneride benden:) Marketlerde renkli plastik kasalar vardır. Onlardan 2-3 tanesini üst üste koyarak raf elde edebilirsiniz. Renklileri de var. hoş olur

  2. yeliz , 00:36 -

    O kasalardan ben bu sitede gördüğüm bir pufu yapmıştım. çok hoş oldu

Leave A Response

*