Mutfak mobilyalarınızı kendiniz yenileyinMutfağınız size artık sıkıcı gelmeye mi başladı? Aynı tip masa ve tabureleden bıktınız mı? Ya da mutfak dolaplarınız eskidi ve bütçenizde ona ayıracak paranız yok.. Üzülmeyin kendi olanaklarınızla mutfağınızı şenlendirebilir, eski sıkıcılığından kurtarabilirsiniz. Nasıl dediğinizi duyar gibiyim. Çok basit.

Örneğin mutfak masanız eskidi ya da rengi artık size hoş gelmiyor. Yıllardır aynı masayoı kullanmaktan bıktınız. Hadi o zaman çok fazla masrafa girmeden kendiniz değiştirin mutfaktaki havayı

Duvar kağıdı.. alacğınız duvar kağıdı ile masanızı kaplayın. Açık tonlarda istiyorsanız. Önce masanızın ayaklarını boyayın. Kuruduktan sonra, masanızın üstünü duvar kağıdı ile kaplayın. Bombelenmmesine dikkat edin. İşlem bittiğinde ne kadar farklı bir masa ortaya çıktığına sizde şaşıracaksınız.

Gelelim mutfak dolaplarınıza.. Çok mu eskidi. O halde aynı uygulamayı dolaplarınız içinde gerçekleştirin. Dilerseniz, renklerle oynayabilirsiniz. Masa ile aynı renk yerine ona uyumlu farklı bir renkle bu işlemi gerçekleştirin.

Sonuçtan sizde eşinizde memnun kalacaksınız. Az para ile yepyeni bir mutfak.

 

 

Tabure ya da sandalyelerinize de uygun fiyatlarla alacağınız ya da dikeceğiniz hoş minderlerle tamamlayabilirsiniz. Hadi ne duruyorsunuz. Malzemeleri hazırlayın ve başlayın. Hem zevkli, hem hesaplı. Bütçenizi sarsmadan yeni bir mutfak.

Son bir öneri daha sizlere.. Eskimiş ya da artık giymediğiniz kot pantolon ya da eteklerinizi şort kısalığında kesin. Fermuar bölümünden boyuna kesip, şekliniz düzeltin. İki kenarından delikler açın ya da sap yapın ve mutfğınızda uygun olan bir duvara asın. İşte size peçete ya da notlarınız hatta kaşık ve çatallarınızı koyabileceğiniz yer. Dört adet cebi olan hoş bir duvarlık. Bunu çocuk odalrınızda ya da banyonuzda da deneyebilirisiniz.Instagram

Leave A Response

*