n11’in yüzü Yasemin Allen

n11E-ticaret sektörüne hızlı bir giriş yapan Doğuş Planet’in yenilikçi e-ticaret platformu n11.com’un marka yüzü belli oldu. Sinema oyuncusu Suna Yıldızoğlu’nun, son günlerde yıldızı parlayan genç oyuncu kızı Yasemin Allen alışverişin uğurlu adresi n11.com’un reklam çekimlerinde yer aldı. Avustralya’da Sinema Televizyon ve Drama eğitimi alan Yasemin Allen, tiyatro ve sinema ile çocukluğundan beri yakından ilgileniyor.

Doğuş Grubu ve Güney Koreli ticaret devi SK Group’un ortaklığıyla kurulan n11.com’un marka yüzü olarak televizyon reklamlarında yer alan Yasemin Allen “Alışverişin uğurlu adresi n11.com ile çalışmalara hızlı bir şekilde başladık. Televizyon reklamı ve fotoğraf çekimleri çok yorucu olmasına rağmen bir o kadar da keyifli geçti. n11.com’un uğurunu da yanımıza alarak, önümüzdeki günlere damgasını vuracak bir çalışma çıkardığımızı düşünüyorum. Tüm ekibe çok teşekkür ederim. Herkese uğurlu alışverişler diliyorum.’ dedi.

n11.com.da elektronikten ev eşyasına, otomotivden moda giyim-kuşama , kültür oyun ve gezi kategorilerine kadar milyonlarca farklı ürün seçeneği bulunuyorInstagram

Leave A Response

*