Bu siteden yararlanarak çok çeşitli kombinler yapabilirsiniz

NETMODA
Moda … Özellikle içinde bulunduğumuz çağda nerdeyse hepimizi etkisi altına alan ve hatta yönlendiren bir konsept .. Hele hele zamanımızda inanılmaz bir etkinlik ve hıza kavuşan iletişim teknolojisi ve sistemleri sayesinde daha önceki zamanlara kıyasla etkileme gücünü ve yayılma hızını kat be kat arttırmış olan bir uygulama ..

İnsanlar ne kadar kısıtlı ekonomik olanaklara sahip olurlarsa olsunlar yine de takip etmekten vazgeçmedikleri bir alışkanlık hatta bir bakıma bağımlılık.. Öyle bir bağımlılık ki, aylık maaşı 1000 TL olan bir çalışana arka cebinde 3000 liralık cep telefonu taşıttıran bir sistem.. Keza zar zor geçinen genç bir kadına hiç düşünmeden 300-500 TL verdirip tanınmış marka bir Jean pantolon aldırabilme gücüne sahip bir uygulama..

Nerdeyse tüm dünyayı kavuran modaya oldukça önemli bir çoğunluğun önemli maddi kaynaklar ayırmak zorunda olduğu da malumdur. Üstelik o kadar çok seçenek mevcuttur ki günümüzde acaba hangi ürünler daha iyidir, sağlamdır, sağlıklıdır ve dolayısıyla paramızın karşılığını verebilir vesaire gibi sorular da aklımızı meşgul eder..

Tam da bu noktada iletişim teknolojilerinin gelişmiş olması imdadımıza yetişmektedir. Nasıl mı? Özellikle web ortamında birçok alternatifler arasında kıyaslama yapmamızı sağlayan, yani gerekli neredeyse tüm bilgileri bir tuşa tıklayarak önümüze getirmemizi mümkün kılan kaynaklar sunarak. İşte internet ortamındaki bu önemli kaynaklardan bir tanesi de NETMODA.com isimli web sitesi.

NETMODA 2013 yılında bir sosyal moda platformu olarak kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana da Türkiye’de modayı takip edenler için ülkedeki en seçkin markaları bir araya getirip onları binlerce ürün ile buluşturarak hizmet vermiş. NETMODA bunu yaparken asla yalnızca ürün satışı sağlamayı tek hedef olarak görmemiş ve bir yandan da bu siteden yararlanan takipçilerini moda ile daha yakından tanıştırmayı ve onlar için bir ilham kaynağı olmayı da amaç edinmiş.

Bu web portalına baktığımıza ayrıca şunları da görüyoruz ilave hizmetler olarak;

Blog kategorisinde “Stil Rehberi” modaya dair yazıları, güzelliğe dair ipuçlarını ve trendleri sunuyor takipçilerine. Bir diğer bölüm olan “NE GİYSEM” bizlere muhtelif tarzlar için çok çeşitli alternatifler sunuyor ve birçok kombin yaparak kendi stilimizi ortaya koymamıza olanak sağlıyor.

Gerçekten de sayfaya baktığımızda doyurucu bir ürün çeşitliliği görüyoruz. Yine çoğumuzun da zaman zaman yaşadığı “acaba bu etekle hangi bluz gider” tarzında sorulara çözüm getiren kombin hazırlama özelliği de çok işimize yarayabiliyor ..

Dolayısıyla bu web sitesinin neden özellikle modayı yakından takip eden birçok internet kullanıcısı tarafından izlendiği sorusunun cevabı da kendiliğinden ortaya çıkmış oluyor.

26.05.2016
ADVERTORIALInstagram

Leave A Response

*