Nevresim takımları ve fiyatları

Nevresim ve nevresim takımları en çok kullanılan eşyalarımızdan.

Peki siz nevresim takımı alırken nelere dikkat edersiniz? Sizi bilemem ama ben Kaliteye, fiyata ve tabi ki model ve desene bakarım. Nevresim takımları evmanya ile bu isteğimi de karşılıyorum.

Sadece kendi odamız için değil, bebe ve çocuk odalarınızın eksiğini evmanya’da bulmak mümkün. Geniş yelpazesi ve fiyatları ile  ev tutkunlarının adresi.

Sevgililer gününün yaklaştığı şu günlerde siz de sevdiğinize evmanya ürünlerinden birini hediye edebilirsiniz. Üstelik fiyat avantajlarıyla.

Çeşitli marka ve firmalarla karşılaştırıldığında Evmanya nevresim takımları daha cazip fiyat seçenekleri sunuyor.

Çeşitli dünyaca da ünlü markaları satan firmaların ürünleri ile fiyat karşılaştırılması yapıldığında aradaki farkı çok iyi görebilirsiniz.  İndirimli ürünlerde dahi artı indirim açıkca görülmekte.

Örneğin; A’da 179 liradan 169 liraya düşen ürün Evmanya’da 149 lira ve yastık hediyeli.

Başka bir örnek verecek olursak; çift kişilik  aşağıda gördüğünüz nevresim takımları  119 lira yerine  69,90 Lira. %42’lik indirim hiç yabana atılır değil.

Evmanya Nevresim Takımı

Evmanya Nevresim Takımı

evmanya-cift-kisilik-nevresim-2

Çiçekli, geometrik desenli, çok renkli ya da tek renk… Tercihiniz ne olursa olsun siz de yatak odanıza uygun bir tasarımı mutlaka Evmanya’da bulabilirsiniz.

İndirimli nevresim takımları, ev tekstilinin öncü markalarının özel koleksiyonları ile yatak odanızda şıklık ve zarafeti hissetirecek.

İşte indirimli nevresim takımlarından bazıları…

evmanya-nevresimInstagram

Leave A Response

*