Pek çok erkek neden çapkındır

Erkeklerin çapkınlığı diller düşmüş, şarkılara konu olmuş, pek çok evliliği bitirme noktasına getirmiş ya da bitirmiştir bugüne kadar. Her çapkın erkek çapkınlığına bir örtü bulur genellikle. Hele bir de evli çapkınsa korkun ondan. Yalan  üzerine kurulmuştur neredeyse hayatı. Ama biz burada erkelerin aleyhine bir şey demeyeceğiz. Hatta lehine olacak yazımız. Nasıl mı? . Okuyun görün…

Çapkınlığın beyin den kaynaklı olduğunu söyleyeceğiz sizlere. Yapılan bir bilimsel araştırmada çapkınlığın beyin fonksiyonlara ilişkili olduğu ortaya konmuş.

Bir nöroloji merkezi doktoru  fiziksel çalışmalarla beyin merkezinde bulunan Dopamin1 ve dopamin2 reseptörlerinin çapkınlık üzerinde rolü olduğunu belirtiyor ve bir beyin hastalığı olabileceğini söylüyor.

Durum böyle olunca da çapkın erkeklerde sevinmiş olmalı. Ne de olsa çapkınlığına kılıf uydurmaya çalışmaktan vazgeçip, elimde değil, beyindeki bir hastalık yüzünden deyip, olayı kotaracaklar.

Bu arada bu beyin rahatsızlığı sadece erkelerde değil, kadınlarda varmış. Çapkın hanımlara da kızmayın. Bir hastalıkmış sonuçta! Ya kabul edin erkek ya da kadın. Ya da bir elveda ile bitirin ilişkinizi.Instagram

1 Comment on this article. Feel free to join this conversation.

  1. melek , 00:39 -

    erkekler kadindan kadina amacsizca gezmenin adi OR..BUluktur

Leave A Response

*