Privenuptia Gelinlik Modelleri

Gelinlik sektörünün önde gelen markası Privenuptia; Paris’teki tasarım ekibi tarafından hazırlanan özel koleksiyonunu mağazalarında gelin adaylarıyla buluşturuyor.

Birbirinden özel tasarımların oluştuğu koleksiyon gelin adayları için muhteşem..

Uluslararası alanda ödül kazanan özel tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken Privenuptia, yeni sezon koleksiyonuyla da evlilik hazırlığı yapanların tercihi oluyor.

Paris’teki tasarım ekibinin hazırladığı, gelinlik ve abiye tasarımlarından oluşan görkemli 2010-2011 koleksiyonu, geniş bir yelpazede farklı seçenekler içeriyor.

Dünyaca ünlü marka Carolina Herrera da sadece Privenuptia’da seçkin zevklere hitap ediyor.Privenuptia Atelier imzalı Fransa’nın en ünlü gelinlik koleksiyonu, sanatı modayla birleştiriyor. Privenuptia Atölyesi’nin uzman ekibi, müşterinin tam memnuniyeti için sanatı, moda ve rüyalarla harmanlayarak, ince zevkin ürünü detaylarla bezeyerek mağazalarına taşıyor.


Tasarım ekibinin denetiminde yapılan şık kesimler, müşterinin ihtiyacı, beklentisi, isteği en önemlisi de hayali doğrultusunda yapılan
değişiklikler ile hayata geçiriliyor.Kabarık dantel etekler, ince dantel işlemeler, tek omuz üstler, drapeli modeller… Aradığınız modeli burada bulmanız oldukça mümkün görünüyor.

Gelinlik Seçimine Dikkat Edin
Birbirinden Çarpıcı Gelinlik ModelleriInstagram

Leave A Response

*