Romantik bir tatilin monotonlaşan ilişkinize ne katkısı olur?

ROMANTIK-TATIL

BÜYÜK RESİM İÇİN TIKLAYIN

Çoğumuz hayatımızda bitmeyen tükenmeyen streslerle boğuşmaktayız.. Hayatın doğal akışı bu ve çoğunlukla bunlardan kaçmak mümkün olmamaktadır.. Önemli olan hayatımızın bertaraf edilemez parçası olan bu stresleri ve iniş çıkışları nasıl yönetebildiğimizdir.

Eğer tedbirli davranmaz dikkat etmezsek, dışarıdan üzerimize gelen bütün stres, problemler vesaire esasında en korunaklı yerimiz olması gereken ve en önemli ilişkimizi yaşamamız gereken yuvamızda en tahrip edici etkiyi yapabilir – ki sıklıkla da öyle olmaktadır maalesef.

Tabii ki ilişkimiz zarar görmesin diye bir sürü tedbirler, önlemler alırız. Ama yine de bu yeterli olmayabileceğinden senede bir iki defa ilişkimize nefes aldırmak çok faydalı olacaktır. Nasıl mı? Partnerimizle bir “TAZELEME” tatiline çıkarak.

Bunun ne faydaları olacaktır muhtemelen bir bakalım mı?

Partnerlerin birbirinin dışında düşünecek başka fazlaca şeyler olmayacaktır. Trafik yok.. Faturalar yok.. İş yok.. Tabii burada çocuklarınız varsa ve onlara bakacak aileden yakınlarınız varsa bu da sizin için bir bonus olacaktır adeta.

Birlikte geçirilen birkaç gün tekrar bir çift olduğunuzu hatırlamak için en iyi zemin olacaktır.

Monotonluğun üstesinden gelmek mümkün olacaktır – sınırlı bir süre için de olsa …

Bu arada bu tip durumlarda en güzel noktalardan biri de söz konusu tatili planlarken veya ona hazırlanırken duyulan heyecan olacaktır – tıpkı eski günlerdeki gibi…. Keşfedecek o kadar çok şey oluşacaktır ki bir anda.. Keşfetmek.. Ne kadar heyecan verici bir duygudur değil mi? Hem de “BİRLİKTE..”

En güzeli de bu tatil sayesinde birlikte yeni ve güzel hatıralar oluşturma olanağı ortaya çıkacaktır.. Yeme de yanında yat ..

Velhasıl ve özetle bunu hakkediyorsunuz.. Onun için durmayın hadi harekete geçin hemen..

EditörInstagram

Leave A Response

*