Saç Bakım Önerileri

Kadınların en büyük takıntısıdır güzellik. Özellikle saçlar bir kadının güzelliğinde önemli bir kriterdir. Onlara iyi bakım yapmak ve her yaşta, her zaman bakılası, sağlıklı saçlara sahip olmak pek kolay değil. Stress, çevre, genetik faktörler saçın şeklini, sağlığını bozar. Hasara uğratır. Tabi bu arada sık boya yaptırmak, sık fön çekmek, maşa kullanmakda bu bozulmaya nedendir.

Özellikle kış aylarında saçlar kurur ve bir bakım yapılmazsa yaz aylarında da güneş ve denizin etkisi ile iyice sönükleşir ve cansız bir hal alır.

John Frieda Full Repair’ın ürünlerini kullanmadıysanız bir deneyin. Saçlara canlılık verip,saç hasarını önlemeye yardımcı oluyor. Saçlarınızın şekil almasını da kolaylaştıran bir ürün.

Fiyatlarına gelince:

Full Repair™ İşlem Görmüş Saçlar İçin Onarıcı Şampuan
Full Repair™ Full Body Shampoo, 250 ml – 24,5 TL
Full Repair™ İşlem Görmüş Saçlar İçin Onarıcı Bakım Kremi
Full Repair™ Full Body Conditioner, 250 ml – 24,5 TL
Full-Repair™ Derinlemesine Onarıcı Bakım Maskesi
Full-Repair™ Full Body Deep Conditioner Mask, 150 ml – 24,5 TL
Full-Repair™ Ağırlık Yapmayan Onarıcı Sprey
Full-Repair™ Perfect Ends Sheer Mist, 75 ml – 24,5 TL

RAINFOREST VOLUME saç bakım serisini de deneyebilirsiniz
Dolgun ve hacimli saçlar için, Rainforest Volume serisi içeriğinde saçları canlandırmak için pracaxi yağı, şeklini korumak ve hacmini arttırmak için guarana çiçeği ve yumuşatıcı etkisiyle organik aloe vera bulunduruyor.

Silikon içermeyen özel formülü saçların hacim kaybetmesini engelliyor. Ayrıca serideki hiçbir ürün paraben, sülfat ve renklendirici içermiyor.Instagram

Leave A Response

*