Salonunuzu Masrafsız Yenileyin Farkı Görün


Salonunuzda farklılık yaratmaya ne dersiniz?

Yıllardır aynı renk ve modelde bir salonda yaşıyorsunuz. Artık sıkıldınız değil mi? Bir kaç ufak değişiklikle salonunuz yeni, farklı ve keyifli hale dönüştürebilirsiniz.

Nasıl mı?

Çok kolay.

Soldaki fotografta gördüğünüz gibi, salonunuzun bir köşesine mabilyalarınızın renginde panolar yaptırabilir ve salonunuza derinlik katarken aynı zaman da farklılık da katmış olursunuz. Bir kaç tane de puf..

Ya da perdeleriniz kısa mı? Bugüne kadar kısa perde mi kullandnıız. Uzatın onları.. Yerleri süpürsün. Görün bakın salonunuzn havası nasıl değişti? Sağdaki fotograf size yardımcı olabilir.

Bir seçenek daha sunalım sizlere… Soldaki Yeşil görünüm çok hoş değil mi? Siz de koltuklarınızın tonunda bir renkle salonunuzun bir bölümünü boyayabilir, salonunıza derinlik, genişlik katıp, eski havasından kurtarabilirsiniz.

Bir alternatif daha koltuk takımınızın teklilerini farklı bir kumaşla döşetin ve hatta o kumaştan perde yaptırın, takın camlarınıza. Çok şirin ve sıcak bir salon olacaktır emin olun.

Gördüğünüz gibi, sıkıldığınız ortamı değiştirmek için illaki yeni mobilyalar alamk gerekmiyor. Biraz fikir, biraz para .. Kalanı sizin zevkiniz belirliyor.

Mutlu Yuvalar.. 🙂


Instagram

Leave A Response

*