Şehir şehir, şehir fırsatları

Şehir Fırsatı fırsatlar sunmaya devam ediyor. Tek yapmanız gereken üye olup, fırsatlardan yararlanmak. Hangi şehirde yaşıyorsanız, ya da hangi şehirde ne fırsat var görmek istiyorsanız, avantajlı fırsatlardan yararlanın.

Devam eden fırsatlardan…

İSTANBUL
Etiler 109 Centonove’den Dilediğiniz Çeşit Risotto, İstediğiniz Salata ve Yanında 1 Kadeh Kirmızı Şarap ya da Meşrubat %52 Fırsatla 41.50 TL yerine 20 TL!

•21 Eylül – 21 Aralık tarihleri arasında geçerlidir.
•Haftanın dilediğiniz gününde fırsatınızdan yararlanabilirsiniz.
•Dilediğiniz kadar ŞehirFırsatı Çeki satın alabilirsiniz.
•Rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 212 352 55 00 – 212 352 32 00 D: 167
•Bahşiş ücrete dahil değildir.

İZMİR
Falabella’da Sevilen Mahzen Grubundan 1 Şişe Kırmızı ya da Beyaz Şarap Yanında Peynir Tabağı 80 TL Yerine %50 Fırsatla 40 TL! (1 Ay Boyunca Geçerli!)
Hiç şehir yalantısından bunalıp vaktinizi bir çiftlikte doğayla iç içe, taptaze meyve ve sebzelerle beslenerek, hayvanlarınızla birlikte geçirmek istediğiniz oldu mu?

Eğer cevabınız evetse, ŞehirFırsatı hayallerinizi gerçekleştiriyor!
•Falabella’da Sevilen Mahzen Grubundan 1 Şişe Kırmızı ya da Beyaz Şarap Yanında Peynir Tabağı 80 TL Yerine %50 Fırsatla 40 TL!

ANKARA
Göl kenarındaki Eşsiz Manzarasıyla Caba Holiday Resort’un Piknik Alanında Yarım Kilo Beyaz Et, Yarım Kilo Köfte ile Piknik Keyfi, Tenis Kortu ve Çim Futbol Sahası Kullanımı 70 TL Yerine %50 Fırsatla 35 TL! (1 Ay Boyunca Geçerli!)
Yaz bitmeden keyfini çıkarın!
Dostlarınızla ya da ailenizle, yemyeşil, mükemmel bir ortamda unutulmaz bir piknik yapmaya ne dersiniz?
Piknik Alanında Yarım Kilo Beyaz Et, Yarım Kilo Köfte ile Piknik Keyfi, Tenis Kortu ve Çim Futbol Sahası Kullanımı 70 TL Yerine %50 Fırsatla 35 TL! (1 Ay Boyunca Geçerli!)

BURSA
Lifeland Fight Club’dan 8 Ders Aikido ya da Brazilion Jiu-Jitsu Eğitimi 120 TL Yerine %58 Fırsatla 50 TL! (3 Ay Boyunca Geçerli!)
Uzakdoğunun felsefesini bir dövüş stilinden öte, bir sanat haline getiren ve insanı bedenen olduğu kadar manen de geliştiren 2 ünlü disiplin, Bursa’nın en başarılı eğitmenlerine ev sahipliği yapan Lifeland Fight Club kalitesiyle, ŞehirFırsatçıları’na özel bir fırsatla karşınızda!
Lifeland Fight Club’dan 8 Ders Aikido ya da Brazilian Jiu-Jitsu Eğitimi 120 TL Yerine %58 Fırsatla 50 TL!

ANTALYA
Antalya’da Güzelliğin Adresi ABM Derm’den Bakışlarınızı Farklı Kılacak 50 Adet Saf İpek Kirpik Ekleme Hizmeti 100 TL Yerine %60 Fırsatla Yalnızca 40 TL! (2 Ay Boyunca Geçerli!)
Antalya’da güzellik denince akla gelen ilk isimlerden biri olan ABM Derm, ŞehirFırsatı farkıyla güzelliğinize güzellik katıyor!

Verdiği hizmetlerin kalitesiyle pek çok Antalyalı’nın “güzellik” kavramını yeniden keşfetmesini sağlayan ABM Derm, en güzel siz olun diye, mükemmel bir fırsat sunuyor!

Antalya’da Güzelliğin Adresi ABM Derm’den Bakışlarınızı Farklı Kılacak 50 Adet Saf İpek Kirpik Ekleme Hizmeti 100 TL Yerine %60 Fırsatla Yalnızca 40 TL!Instagram

Leave A Response

*